Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG - odpovieš mi?

Príspevok v téme: RNG - odpovieš mi?
lodomer

Zdravím ťa (tykám ako som naučený v rámci netových diskusií) Často odporúčaš svoje zahraničné obchody či dodávatelov, no čo môže robiť človek ktorý nevie ani ceknúť po anglicky? Chcel by som si objednať neaké enzými, lebo mám zákal sklovca, prosím ťa RNG, poraď mi, ale niečo konkrétne, prípadne, nedalo by sa to objednať cez teba?

RNG

Oprava, ja nemam ziadne zahranicne obchody ani dodavatelov a odkedy som zavrel svoje obchody na Slovensku, nemam ziadne obchody. Ked odporucam roznych dodavatelov na doplnky, tak to su ti, od ktorych ja sam ako konzument objednavam, lebo maju v tom case lepsiu kvalitu, obsah alebo cenu.
Momentalne pouzivam na cistenie tela rastlinne a fungalne enzymi Platinum Digest firmy NOW a zivocisne enzymi Jarro-zymes plus firmy Jarrow. Mozes ich kupit od desiatok roznych distibutorov cez internet.

mandolinka

lodomer - neboj sa, dá sa to zvládnuť bez problémov. Obyčajne sa platí kartou a objednaný tovar Ti príde domov poštou.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG - odpovieš mi? - Fórum - ZDRAVIE.sk