Fromilid neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fromilid neziaduce ucinky
Veronika1111

Zdravim, mala som zapal pluc na ktory mi predpisali fromilid 500 2x denne, kedzr ani po troch dnoch teploty neustupovali zmenili mi antibiotika na fromilid uno 500 1x denne, vazim len 48kg, choroba presla ale dva dni po dobrati fromilidu mi prestalo chutit jest, citim sa uplne plno, je mi zle a na jazyku mam biely povlak, dojtorka mi povedala ze si mam davay probiotika a pancreolan forte.. Sice je situacia uz o trochu lepsia ale stale mam pocit plnosti, necitim sa dobre a nechuti mi jest.. Mohol by mi niekto pomoct? Dakujem

akinom007

Fromilid/ mne napr taketo neziaduce ucinky sposobuju VSETKY antibiotika ! Plus dalsie neziaduce naor vzdy po douzivani atb dostanem taky zapal v ustach ze mi vzdy vytiahnu nerv zo zuba distanem bolesti opuchnem dasma no koment plus gyn zapal a tie nexiaduce co si popisovala aj ty komplet vaetky. Antibiotikam sa snazim vyhybat ako sa len da napriek tomu raz za 2-3 roky sa predsa stane ze sa im nevyhnem :(
Podotykam tieto neziad. Ucinky mam aj ked beriem sucastne probiotika

Svito

Zacal som toto svinstvo uzivat a mal som vsetky neziaduce ucinky ktore boli napisane v pribalovom letaku.Najviac ma trapila bolest hlavy v noci v oblasti spankov taka prenikava bolest, kvoli ktorej som nemohol spavat a radsej som sa v noci prechadzal po byte.Potom som si zobral Paralen a bolest to utlmilo ale akonahle prestal ucinkovat zase bolest hlavy.Prestalo mi chutit jest,pocit na zvracanie po 5 tabletkach som 3 dni nejedol len pil caj ktory tiez isiel von.Prave prerusujem uzvivanie a pojdem si po ine lieky,chcel by som sa dozit aj dobratie tych 14-tich tabliet.Nechapem naco to ludom predpisuju ked to vsetkym skodi.

Cica2

Ja som mala zapal priedusiek.Dostala som naordinovany fromilid 500 s uzivanim raz za 1 den.Behom tyzdna som z nich schudla 5 kilo.Inak ziadne ine neziaduce ucinky.

Fromilid 500

Užívala som v živote veľa a rôzne ATB avšak žiadne mi nerobili takéto zdravotné problémy ako : horkosť v ústach,pocit na vracanie ,nespavosť v noci ,nutkanie na močenie , bolesť hlavy.FROMILID NIKDY

svata

našli mi zlartého stafylokoka v nose k tomu jsem měla mega virozu a po nasazení těchto léků mám snad všechny nežádoucí účinky,horko v ústech,plnost,bolest v podbřišku,deprese,úzkost,křeče,špatně se mi dýchá atd,atd..probiotika žívám od prvního dne.v pondělí jsem dobrala poslední lék a jsem zvědavá kdy to skončí,je mi na nic :-(

tala

Pridávam sa ! Doktorka mi ich predpísala na zapálené priedušky, asi pol hodinu po užití prvej tabletky som mala chuť zvracať a tak sa aj stalo - dokonca 2x. Tú noc som vôbec nespala kvôli bolestiam žalúdka a tak po pokračovalo a aj po druhom užití. Vytratila sa mi chuť do jedla a horkosť v ústach ani radšej nekomentujem. Najväčší hnus aký som kedy mala. Nikdy viac

vikanika

Moja skúsenosť s Fromilidom je tiež zlá. A to som ani nečítala príbalový leták s nežiadúcimi účinkami. Horké sliny som mala po každom užití tabletky nasledujúcich 5 hodín. Najhoršie to bolo, keď som sa v noci zobudila. Druhý deň som od piatej rána mala neustále nutkanie ísť na malú potrebu. Toto ustúpilo na druhý deň - takže to nemohlo byť z prechladnutia. Tretí deň ma bolela hlava - ale príšerne. Štvrtý sa k tomu pridalo svrbenie v pošve. Tabletky som dobrala včera ale svrbenie neustúpilo. Toto je prvýkrát čo som tak zle znášala antibiotiká. Nikdy predtým som s inými žiadne problémy nemala. Takže nabudúce už Fromilid rozhodne nie. :-( Navyše stále ešte kašlem a vykašliavam.

Endulin

po čtvrté tabletě v rozestupu 12 hodin, mám šílený průjem a zvracím, toto již trvá 12 hodin v kuse,průjem každých 20 minut,takže usnout se fakt nedá,další tabletu nevezmu, potřebuji totiž dojít k doktorce a v tomto stavu nejsem schopná dojít ani před barák
jediná pozitivní zpráva je že zánět v krku na který mi byl Fromilid předepán,tak ustoupil,ale zatohle to vážně nestojí

wewa8881

Ahojte...dnes mi doktorka predpisala fromilid...ale po tychto vasich skusenostiach sa ho aj bojim dat...zatial som si dala len jednu a msm horko v ustach a trosku nechut....mam pokracovat v uzivani alebo radsej nie nech to neni horsie?