Fromilid neziaduce ucinky

Príspevok v téme: Fromilid neziaduce ucinky
Veronika1111

Zdravim, mala som zapal pluc na ktory mi predpisali fromilid 500 2x denne, kedzr ani po troch dnoch teploty neustupovali zmenili mi antibiotika na fromilid uno 500 1x denne, vazim len 48kg, choroba presla ale dva dni po dobrati fromilidu mi prestalo chutit jest, citim sa uplne plno, je mi zle a na jazyku mam biely povlak, dojtorka mi povedala ze si mam davay probiotika a pancreolan forte.. Sice je situacia uz o trochu lepsia ale stale mam pocit plnosti, necitim sa dobre a nechuti mi jest.. Mohol by mi niekto pomoct? Dakujem

Cindy35

no to je zvlastne, mne sa zdal uplne neskodny. ale po 6 krabickach Doxycyklinu som skoncila na gastroskopii
a este je pri Fromilide dobre, ze sa da brat iba raz denne, po jednej tabletke s postupnym uvolnovanim, tak sa dobre najes, raz vezmes a nevies o nom

Cindy35

inak, nechapem naco beriete Fromilid na chripku, vsak na virusy ziadne antibiotika neucinkuju, ked tak dake antivirotikum, ale chripka u vacsiny populacie odoznie sama

Cindy35

no neviem ako potom znasate ine antibiotika, lebo Fromilid som brala 3 tyzdne a neziaduce ucinky ziadne, on je uplne lahucky napr. proti takemu Doxycyklinu alebo Azitromycinu.
podobne ucinky ako popisujete na reflux a pazerak som mala z Doxyhexalu, ale to je naozaj zaberak antibiotikum, to potom radsej neskusajte, ak mate problemy uz s Fromilidom.
ja som s nim mala skor ten problem, ze absolutne neucinkoval, citila som sa akoby som uzivala placebo liek a pritom 3 tyzdne je dlha doba

Jano_K

Ahojte, mne predpisala doktorka Fromilid 500 dvakrat denne. Hned po prvej tabletke ma zacala neskutocne boliet hlava v spankovej casti. K tomu malatnost a strata koncentracie. Po tretej tabletke som si povedal dost(aj vdaka tomu, ze som nasiel toto forum). Ked vyprsal ucinok tretej tabletky, bolest postupne zmizla. Antibiotika beriem len zriedka, ale uz teraz viem, ze to svinstvo nezoberiem nikdy viac.

RNG

Pridavam sem este dalsi potrebny doplnok, odmaskovac/odhlienovac NAC?ACC, davka 2 x 600 mg az 1200 mg, ktory podstatne zvysi ucinnost antimikrobialnych doplnkov aj atb liekov odmaskovanim mnohych infekcii, ktore sa takto brania proti zniceniu telesnou obranou, atb a roznymi antimikrobialnymi doplnkami.
Jedna sa najma o boreliozy, chlamidie, mykoplazmy, L-formy a biofilmy, kde ich lekari casto pri neschopnosti potlacit beznymi liekmi nazvu "chronicke" a "umyju si z nich ruky".
Nuz to ale pacientom, velmi nepomoze, vsakze....

kamille

nedovolím to svinstvo brať nikomu z mojej rodiny,bolesti svalov,klbov,horkosť v ústach,zvracanie,nespavosť......

Nikoletka

Doktorka mi nasadila Fromilid 500 2-krát denne, spolu s Entizolom a k tomu probiotika na liečbu HP, priznám sa keď som si prečítala tieto komentáre čo tu píšete, tak som sa veľmi žľakla bála som sa ich zobrať. Po zobratí prvej tabletky mi bolo neskutočne zlé, už som nemala v pláne brať ich ďalej. No som si spomenula že po zobratí Fromilidu som zjedla Mliečnu ryžu a to bolá ta chyba. Na druhý deň som zobrala zase a po nich som zjedla banán, a mi nebolo vôbec nič, beriem ich už asi 5-ti deň a všetko v poriadku, ale som vylučila mliečne výrobky. Len odkedy ich beriem, neviem zaspať, som dosť unavená celý deň a už keď sa snažím v noci spať ta to vôbec nejde, a keď zaspím, tak spím aspoň 10 hodín, a keď sa zobudím stále som unavená, trocha bez síl, mali ste aj vy takéto pri liečne Fromlidu ?