Nemám šťastie na mužov, na priateľov a na nikoho

Príspevok v téme: Nemám šťastie na mužov, na priateľov a na nikoho
ShaulaThalit

Ahojte, prichádzam s problémov, ktorý si v poslednej dobe uvedomuje fakt dosť hmatateľne a začína ma existenciálne obmedzovať.
Môj problém spočíva v smole. Vo veľkej smole na ľudí, zvlášť na mužov. Nemám veľa priateľov, pretože som špecifický typ, to by som predýchala, avšak mám nenormálnu smolu na mužov. Spoznávam mužov veľmi rôznych, ale vždy sa radia do kategórie so záväzkami, ďalší sú tí, čo sa chcú len zabaviť a ďalšia kategória mužov je tá, ktorí sú neschopní. Nikdy, ale nikdy som nespoznala muža, ktorý by bol slobodný, inteligentne na tom podobne ako ja - čiže na rovnakej vlnovej dĺžke alebo so záujmom sa venovať aj spoznávaniu mojej osobnostnej stránky. Už ma nebaví tá večná samota... býva mi smutno, nechcem si to však pripúšťať...
Je tu niekto, kto by mi vedel poradiť, resp. povedať aj vlastné skúsenosti zo života, ako sa cez túto abstrakciu životnej cesty preniesť a mať nadhľad? Thanx!

milli11

Pre rofl, budem musiet, aspon to bude jasnejsie. Ci sa zacne vyhovarat alebo sam z vlastnej iniciativy navrhne datum alebo bude suhlasit s datumom, co ja narvhnem.
Pre lost, ja som mu navrhla, ci si nevymenime maily, ja som mu prva poslala ziadost o priatelstvo na soc. sieti. Myslela som si, ze on ako prvy aspon nieco napise. Ale zatial nie.
Ale mozno mu na zaciatok skusim napisat, ze mame cez vikend akciu, ci nechce prist? Je to take neutralne, nie, na zaciatok?

rofl

no, mozme teda niekedy ist - to znie tak, ze ked inac nedas, tak pojdem. alebo druha moznost, ze vaha, lebo si mozno neveri. co vypliva z jeho hanblivosti. mozno.

lost

Hmmm, noo neviem, co tym presne mohol mysliet.

Osobne niekedy take nieco hovorim, i ked len kamosom, ked som si neni isty ci "chcem" ist (anpr. chcel by som, ale hanblivost), alebo ci budem vediet udrzat "chat" na normalnej plnylej urovni, alebo ked neviem ci budem mat cas (niekedy moze mat clovek nejaky problem, ked ani sam nevie ci bude alebo nebude mat cas a nechce velmi vysvetlovat preco)

tazko povedat :) zalezi od toho aka je to vlastne osobnost, ale povedal "este sa dohodneme" co znamena ze ak ma zaujem ist tak by ste sa naozaj mohli dohodnut :) resp.. to by musel byt fakt "blb" ak by povedal este sa dohodneme ale povedal by to len zo strachu / alebo z formality a nemyslel to naozaj tak. cize to snad nebude taky pripad :) (kedze sa rozrecnil, tak snad tam je nejaka nadej ze ste si sadli, resp "nie nesadli" (znegovat nesadli myslim)

ked je hanblivejsi, tak mozno preto je to take "neiste a pomale"
niekedy clovek, ked je sam a planuje, tak si povie 'ok tak takto sa zachovam' ale ked k tomu pride (pozvanie, reklamacia, atd) tak proste zachova sa UPLNE inak.. vsimol som si to jak na sebe, tak na vela ludoch..

milli11

Pre lost, kontakt by aj bol, ale oni by mi hlavu odkrutili, keby som ho takto zverejnila.
Inak, co hovoris na moj "pokus o stretnutie", vcera 23:39? Dost hodnu chvilu sme kecali, vlastne on sa viac rozrecnil a ked som uz musela ist a povedala mu, ze teraz uz nestiham, ze mohli by sme ist na kavu, ze tam sa viac porozpravame. Odpoved bola, "no, mozme teda niekedy ist".
Aj jeden moj kamarat mi povedal, ze ma z neho pocit, ze po mne ide. Preco ma potom problem priamo sa vyjadrit?

rofl

ja som tiez hanblivy, si myslim, ze az tak, ze sa to na chlapa nehodi, ale co narobim. milli nabuduce (ak teda nejake nabuduce bude) sa s nim skus rovno priamo dohodnut na aspon pribliznom termine.

lost

milli11

a co tak mu napisat (sms, email, nech ma cas premyslat) presne to iste co si tu napisala ? :)

lebo niekedy sa mi zda, ze ludia 'hraju' zivot/vztahy prilis podla knizky (to nemyslim kriticky, ale proste to je v nas) a tym padom je to velmi narocne predvidat co tym bolo myslene (kazdy ma ine metaforicke zmyslanie).

ale neviem, je to dvojsecna zbran (da sa zneuzit na 'zabavu') ale ak s tym strelis do cierneho, mozno to vyjde :D i ked musel by byt kapanek uleteny, aby to zhltol bez toho aby sa 'zlakol' alebo co.

neviem ci som sa v tom nedoplietol, tak pouzijem rovnaku strategiu ktoru som sa snazil hore opisat. jednoducho mu napisat co citis, resp. uplne otvorene a diplomaticky (az na styl business) mu to napisat ze o co ide :D :D

i ked nikdy som nepocul ze by taketo nieco niekto v praxi robil, ale ak by to bola moja posledna moznost, skusil by som to :D

milli11

Pre Shaula, tiez som cosi podobne zazila (zazivam).
Bud ma balia zadani- nie, tych nechcem alebo taki, co chcu iba jednorazovy sex. A potom su tu taki, o ktorych si myslim, ze ma chcu, ale nakoniec sa zda, ze som si to asi len namyslala. Potom je tu skupina, co chce viac, ale su taki hanblivi, ze sa skoro nedozviem, ze chcu so mnou chodit. Od tych vacsinou pocujem, ze vraj na chlapov posobim, ze som chladna. Ja tomu vsak vravim opatrnost. Ale co mam robit, ked sa zvacsa sklamem?
Mam pocit, ze dnes su muzi taki pohodlni, ze sa nechaju balit a oni skoro ani prstom nepohnu.

lost

milli11, nemas kontakt na najekaje (ale staci jedna) bohate a mlade a zdrave a same? :)))

ShaulaThalit, a ked sa uz stretnes s tym z kategórie so záväzkami, alebo ten co len chce zabavu, tka vies to dopredu?
resp. ak je to mozne vediet dopredu, preco ich pripustat tak blizko aby vedeli ublizit?
ja neviem, napr . dat si jasne limity, ak ma zavazky, tak nie. Ak je to tazke, tak nie ani ako kamarat. To iste pre tych co chcu len zabavu.
I ked neviem, ci je to dopredu spolahlivo odhalitelne..

akropp

ShaulaThalit ahoj dala by si mi na seba kontakt?napr:pokec... rad by som stebou popisal.. ohladom tvojho problemu -velmi rad... ako ches

milli11

Mozno by som mu skusila navrhnut, ze cez vikend ideme s kamosmi na akciu, ci by sa nechcel pridat. Som zvedava, co na to povie? Bolo by skvele, keby isiel, aspon by som sa o nom urcite viac dozvedela a nikto z nas by sa necitil nervozne ako vo dvojici, ak by dosla rec.