Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Proteíny - svaly

Príspevok v téme: Proteíny - svaly
julkoooo

Zdravím, chcem sa spýtať, aký máte názor na bratie syntetických proteínov za účelom nárastu svalovej hmoty. Jedni vravia, že je to nezávadné, od iných som zas počul, že po čase začnú z toho praskať svalové vlákna...Ak má niekto skúsenosti, uvítam nejakú radu, ako a s čím začať...

monula66

mne vyhovuje Plantforce Synergy Protein, mam alergiu na laktozu, a tento je bez a aj bez lepku, skusila som aj ine ale bolo mi zle na zaludok. maju ho tu
shop.vitarian.sk

PAX

budha co tu trepes 800g sachrov denne, to zaleži od hmotnosti :D tak isto ako aj s bielkovinami, napisal si toho cely roman ale zaklad si nenapisal, proteiny delime do troch skupin koncetrat, izolat a hydrolyzat, najkvalitnejši ale aj najdrahši je hydrolizat, najlepšie je kupiť neaky v rozumnom pomere : www.stillmass.eu

a najdoležitejšie je nenahradzať pestru stravu proteinom!!!

Budha

Proteiny sami o sebe niesu nijako zavadne, vsetko je to len to co by si normalne prijmal zo stravy, takze ked ti niekto povie ze sa ti "zoderu organy" je to hovadina, Ty si zoberies protein ktory ma v jednej davke 22g bielkovin 8g sacharidov a nejake tuky, niekto druhy zje 4Vajcia z dzusom = je to proste to iste
Dalej tvoje telo nestravi viac ako 30g proteinov (cca) takze vacsie davky nepotrebujes (to neznamena ze ten nadbytok bielkovin ti "zoderie organy")kolko toho mas pit denne si urcis sam, potrebujes 2g bielkovin na 1kg telesnej hmotnosti ale nie vsetko ma pochadzat z protaku, viac zo stravy (protein ta nezasiti a nema dost tuku + sacharidov) ale idealne je davkovat v Netreningovy den 3x denne rano po treningu a vecer, rano a po treningu by som protak miesal z vodou na vecer z mliekom, v netreningovy den len rano a vecer - rano z vodou vecer opet z mliekom
Rano NALACNO, vypijes protak aby si telo dostal do anablizmu az tak o 30-40minut si das ranajky
Teraz uz prejdem k tomu aky protein, takze urcite nech ma nad 60% bielkovin
Ja osobne odporucam Anabolic Whey od Scitec Nutrition, dalej odporucam kupovat vacsie balenia pretoze su vyhodnejsie a musis pocitat z tym ze priblizne 2.5kg spotrebujes mesacne, Dobry protein je drahy protein, a rozhodne kupuj len od znamych znaciek ja mam rad Scitec, dalej by som ten Protak miesal z Kreatinom Monohydratom, pretoze ostatne (CEE,Kre-Alkalyn atd.) su len zbytocne somariny + by si mohol sem tam spapat hroznovy cukor, potrebujes takych 800-900g sacharidov denne, proste zaklad je jedlo 5-6x denne jest v rozmedzi 3hodin a podla toho co budes jest si uz sam uvazis ci ti treba protein alebo to budu len zbytocne bielkoviny ktore telo aj tak nestravi.

Genesis

a za pravopisne chyby sa ospravedlnujem ... pisem rychlo a niekedy nestiham vsetko kontrolovat .. mojim heslom je aby to bolo zrozumitelne a nie pravopisne dokonale

Genesis

a dalsia vec co budem oponovat .. prijatim proteinov nikdy nevybudujes neprirodzenu svalovu hmotu ... jednoducho limit aku prirodzenu hmotu vybudujes urcuje tvoj geneticky potencial a ten proteinmy neprekrocis ... ale aj tak suhlasim s RNG ze prehanat to s proteinmi tiez nemusis pretoze tvoj anabolizmus je omedzeny a prilis vysoke mnozstvo proste telo nedokaze spracovat a zbytocne to potom zatazuje pecen a oblicky. Pokial ale sa budes drzat mojich predoslich odporucani a pritom cvicit tak je to v pohode .)

RNG

Synteticke bielkoviny na trhu neexistuju. Vsetko su len proteinove koncentraty, ktore su izolovane z roznych potravin, obvykle bez pouzitia chemie.
"Vsetkeho s mierou" je stara zasada. Privela cohokolvek skodi. Aj neprirodzene nabrana svalova hmota. Celkove to skracuje zivot, lebo to zvysuje opotrebovanie vnutornych organov, ktore na tu zvysenu hmotu a prijem energie musia o to tazsie pracovat a doslova sa zoderu skor.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Proteíny - svaly - Fórum - ZDRAVIE.sk