Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kozmetika z lekarne -krem, potrebujem poradit

Príspevok v téme: Kozmetika z lekarne -krem, potrebujem poradit
Januliiik78

Rada by som vedela kto ma ake skusenosti s kozmetikou z lekarne /viem ze je to subjektivne ale potrebujem sa rozhodnut/.

Potrebujem krem na normalnu a zmiesanu plet,trochu suchu, a mam po 30tke. Mal by to byt hydratacny krem, nie velmi drahy, prip. zmatnujuci, alebo denny, aka zn.je dobra, Vichy, Eucerin, Bioderma?? /prip. Saloos/

Vdaka ! :)

StanleyH

Pozor na vzorky, su ovela silnejsie a zlozenie sa nemusi zhodovat s tym co kupis vacsie, Treba vyskusat rozne znacky ale urcite nie lacne veci, tie su umele a ti ti len uskodia. To je bohuzial dnesny trend, Mozno by sa oplatilo investovat zcasu na cas do kvalitnejsich kremov ale urcite nie VICHY, to je hnus. Nasa kozmetika Ageless sa s tymto neda porovnat a vysledky vidi a citi kazdy o par dni. Neni sice lacna ale jedina ktora obsahuje antioxidanty a je prirodna na gelovej baze. Ani Marykay kazdemu nesadne, aj ked si ju pochvaluju. Ak by si chcela tak ti poslem na Ageless link po maili

hmmmmmmmmmmm

eucerin alebo rugard,co sa tyka rugardu maju viac typov, vitaminovy je mastnejsi a hydratacny a zda sa mi ze este jeden typ ponukaju..

Dennniska

Nemyslim si, ze by to nejak extremne skodilo. Ono vies, kazdy ma specificku plet - nie je to ako podla predlohy, ze mam normalnu az zmiesanu plet a teraz ti tu ludia budu pisat, ze tento krem im sadol a iny nie. To nemusi byt tvoj pripad.
Mne nahodou tie vzorky dost pomohli, v lekarni mi spravili diagnostiku pleti a na zaklade toho mi lekarnik poradil. A i na zaklade tychto odporucani mi niektore vzorky kremov jednoducho nesadli (palila ma napr. plet).

mataBB

pozri si na nete-bioderma sebium, tento rad ma viacej kremov na mastnu, zmiesanu plet, skus popozerat, bioderma.sk

eucerin je tiez dobry ale neviem konkretne nazvy

vichy ani neskusaj, stoji za velke....je to prilis prechemizovana kozmetika

Januliiik78

Denniska - tak ale vies, sak ja mam vzorky o to nejde, ale neviem aku vzorku pytat preto sa pytam, ake skusenosti mate,
zo vzorky sa aj tak vela nezisti, pretoze ked raz jednu raz druhu skusim, pomiesam, skor to poskodi ako pomoze neviem no :)

jankaaaaaaaa

skus eucerin..
alebo radsej nieco prirodne z DM drogerie znacku Alverde , tato kozmetika je ovela ovela lacnejsia ako ta cista chemia z lekarni a urcite viac prospeje

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kozmetika z lekarne -krem, potrebujem poradit - Fórum - ZDRAVIE.sk