Ako riešite Psoriazu na intimnych miestach

petr strelka

Jinak se moc omlouvám, že má odpověď je tu v podstatě 2x. Nebylo to záměrně a nejde rozhodně o žádný spam. Bohužel to vypadalo, že se má opověď na poprvé neposlala, tak jsem ji poslal ještě jednou, načež jsem zjistil, že i ta první přišla v pohodě. Omlouvám se. :)

petr strelka

Ahoj, chápu jak se cítíš. Nedokáži ti poradit, co funguje při lupence na intimní partie, protože lupenku nemám, ale můžu ti poradit, jak se z lupenky dostat úplně. Lupenka totiž není tak úplně pouze onemocnění kůže, jak se spousta lidí domnívá. Lupenka je znečištění organizmu uvnitř těla, tak jak zde už jeden člověk velice správně psal. Kůže není pouze krycím orgánem, ale také orgánem vylučovacím. Když je tělo uvnitř silně znečištěné, tělo začíná špatné látky vylučovat ven z těla, aby si "ulehčilo", a často jsou tyto látky vylučovány právě kůži. Právě tomuto problému se říká lupenka (u vás psoriaza). Jak se zbavit lupenky není příliš složitá záležitost, zkrátka jde o to, že se člověk musí očisti zevnitř. Jsem osobně součástí firmy, která dokázala touto očistou těla zbavit lupenky už desítky lidí, včetně spoluzakladatelky naší společnosti, která měla lupenku po dlouhou dobu a nyní je již 7 let v pořádku. Rádi ti pomohu, ale nejde zde vypsat všechno. Pokud tě zajímá má nabídka, rád se s tebou spojím přes facebook, nebo klidně jakýmkoli jiným způsobem.

petr strelka

Ahoj, tvůj problém samozřejmě chápu. Ale myslím že by bylo efektivnější, zbavit se lupenky (psoriázy) úplně. Lupenku si totiž strašně moc lidí špatně vykládá. Lupenka není onemocnění kůže, ale až následek znečištěného těla uvnitř, tak jak tady už velice správně jeden člověk rozepisoval. Je tedy spoustu cest, jak se z lupenky léčit, ale jen jeden účinný způsob, jak se z ní natrvalo vyléčit a to je očistit se ze zevnitř. Kůže totiž není jen krycí orgán, jak si spousta lidí myslí, ale i vylučovací orgán. Když je tělo uvnitř silně zanesené, potřebuje tělo ze sebe špatné látky dostat nějak ven. Často se látky tedy vylučují prostřednictvím kůže, což je právě to co nazýváme lupenka (psoriáza). Jedinou 100%ně funkční metodou je očistit se, zbavit se tak toxického prostředí ve tvém těle, zbavit se tak spousty problémů, které teprve mohly přijít a zároveň se díky tomu všemu zbavit právě i lupenky. Neporadím ti přípravek na intimní partie při lupence, protože lupenku nemám. Ale jsem člověk, který pracuje ve firmě, která už dokázala desítky lidí právě tímto procesem, zbavit kompletně lupenky. Dokonce spoluzakladatelka naší firmy, měla lupenku před sedmi lety, od té doby je naprosto v pořádku. Můžeš se mi ozvat ohledně čehokoliv, co jsem napsal a můžeme se o tom klidně pobavit přes facebook nebo email. Rád pomůžu.

trestee

no ahojte,takze prave som docital celu temu tak sa ponasnazim vam poradit..tak ako vascina ludi co sem pise aj ja mam psoriazu,uz je to asi 5 rokov,mozno aj viac co mam priznaky.teraz mam 20 ,mlady chalan som no, takze ma tato choroba trapi o to viac ze je "viditelna"..u mna je to asi tak ze na roznych miestach tela mam fliaciky ktore sa nejak nechcu stratit :) a smozrejme hlava trpi najviac ,po celej vlasovej casti mam same lupiny a cervenu kozu,kedze sa mi dari skrabat sa tak mi aj dost padaju vlasy...
doteraz som sa liecil tak ako vacsina,ku koznemu a na mastiach..po precitaci tejto temy tu je mi to az smiesne,daivonex,belosalic,kupel,ano toto vsetko poznam..ibaze ludia uvedomte si to,co som si ja uvedomil iba pred kratkym casom..
tieto lieky vas neliecia,nepomozu vam tak ako nepomohli mne,psoriaza nie je ochorenie koze,je to ochronie vnutra cloveka,to co vi videte na povrchu su iba dosledky tohoto ochorenia a clovek je taky hlupy ze sa snai riesit iba to co je vidiet..to ze vam sa vas fliacik zmensi nie je riesenie,prestante ho natierat a budete ho mat taky ako pred tym,alebo vacsi,mozno sa vam aj spravi dalsi..a budete opat viac mastit a natierat..a budete z toho len viac a viac zufali..ja viem ze je to super pocit ked sa vam zda ze sa vam ochorenie zlepsuje,viem co je to mat vsade lupiny a skrabat sa do krvi..ale maste vam nepomozu..bohuzial..
dalsou vecou su vedlajsie ucinky: strie,cudoval som sa z coho,ved som nebol tucny,uz ani nerastiem..samozrejme..kortikoidy..tak isto sa nestacim cudovat aky som chlpaty,na prsiach ramenach a aj na chrbte..opat kortikoidy...
ako som uz napisal psoriaza je ochorenie vnutra cloveka,ja som sa pred casom odpoculo pani ktora bola v tv ,ze sa vyliecila z psoriazy (bolo to spomenute aj tu v diskusii,nejak to potom umrelo)..nasiel som to na nete a siel som ku tomu lekarovi..je to alternativna medicia,ziadne lieky..v skratke najskor vam doktor spravi akesy testi,no proste vynde vam z toho graf kde sa vam ukaze tore vase organy nepracuju spravne..u mna to bola pecen (asi ako u vacsiny psoriatikov) a oblicka..teraz chodim kazdy tyzden na liecbu,zatial,bohuzial nemam nejake obrovske uspechy,s ktorymi by som sa tu mohol chvalit,ale necakajte zazrak za tyzden...ja verim ze tak,ako uz vela ludi sa vyliecim..viem moze sa vam to zdat hlupost,a masina na peniaze ale ak skutocne mate psoriazu viete ze clovek vyskusa vsetko aby sa toho zbavil.. clovekproste musi zmenit svoj zivotny styl..poradim vam to co mne poradil doktor Šuch, : vyhodte lieky od kozneho,to je zaklad,iba vam skodia..vela pite,nie sladke vody,cistu vodu !!,ziadna mikrovlnka,nepite mlieko,nejedzte kuracie maso z obchodu...vase telo je plne toxinov a tie musite odstranit,to je cesta ako bojovat s psoriazou..
ja som sa rozhodol ze sa jej zbavim,aj ked mam toho teraz vela,skolu a ine povinnosti,zdravie je na prvom mieste..chcem vystudovat,popritom zarabat,chcem tetovanie, a chcem posilovat (cize proteiny a kreatin k tomu) ale povedal som si ze zdravie je na prvom mieste a tomu podriadim vsetko !!ak by mi aj liecba u dr Šucha nepomohla,damian tu pisal vela dobrych prispevkov tak snad nieco z toho pomoze..
a prepacte mi gramatiku,je dost hodin a nejak sa mi nechce po sebe to kontrolovat..

Jakub Patak

dobry den poriaza je ochorenie hlane koze Pri tomto ochorení sa koža olupuje 7 až 10 krát rýchlejšie oproti normálnemu stavu. stochto vypliva ze tolo ochorenia postihije ako macky tak aj psy ale môze postihnut aj ludi hlavne mojeho syna Jakuba neho postihla psoriaza na celom telo okrem hlavy co je dobre chcela by som a vas opytat ako ho mam zbavit poriaza lebo liecba psoriázy je laserová liečba pomocou excimerového laseru je celkom nakladna

Filip Skandera

Dobrý den venujte momentik tomuto príspevku. Mám malého psa ktorému sa na boku tela tvoria malé pataky. Pes sa mi stažuje že dobre nespí,nechutí mu jest, má prievan atd atd.. ved poznate tie psie vyhovorky. Viete mi niekdo pomoct ? Pes trpí