Nevera po päťdesiatke

Príspevok v téme: Nevera po päťdesiatke
miake

poraďte, pomôžte...sme manželia po 50 ke, žijeme spolu 33 rokov...dve dospelé deti, posledných 7 rokov je manžel ako utrhnutý z reťaze...má postavenie, peniaze, voľnosť, časté služobné cesty, hotely a k tomu Viagru...zlatokopky sa len tak hrnú...opakovane ma podviedol, napriek tomu, že doma má sex každý deň a aký si len zmyslí, nemám predsudky ani zábrany...dobre vyzerám, starám sa o seba, nie som rozkysnutá skatuľa, tiež som úspešná v práci, dobre zarábam, mám rada sex, spoločné aktivity, snažím sa spestrovať náš vzťah rôznymi nápadmi aj v posteli, aj mimo, cestujeme po svete, má aj priestor na svoje koníčky, ktorých nie je málo a nie je ochotný z nich zľaviť ...nepomáha dohováranie, vyhrážky, ani po dobrom, ani po zlom,vyskúšala som všetko okrem rozvodu, lebo sa ho bojím a nechcem ho ....paradoxne nič mi nevyčíta, "je so mnou spokojný,je na mňa hrdný, nemám nič meniť", stále mi opakuje, že ma má rád a nechce ma opustiť, chce so mnou ostať do smrti, doma je slušný, milý, stará sa, ale keď je z domu preč, robí si , čo chce, ako sám potvrdzuje, stratil akékoľvek zábrany a páči sa mu to, nemá pocit viny ani výčitky. Keby som mala o 30 rokov menej, neváhala by som s rozvodom ani sekundu, ale po toľkých rokoch spoločného života je to veľmi, veľmi ťažké...som psychicky na dne, zúfalá, urážaná, ponižovaná,už nemám žiadne sebavedomie, stagnujem v práci, mám depresie. Neviem si predstaviť, že by som si v tomto veku a po takom dlhom vzťahu ešte niekoho našla, lebo na to nemám ani pomyslenie a zotavovanie sa z tejto traumy bude trvať niekoľko rokov a v šestesiatke si ma už ťažko niekto všimne, vedela som mu odpustiť prvú aj druhú neveru, ale čo je veľa, to je veľa a desiatu už nemôžem odpustiť ani náhodou, napriek tomu mám ho stále rada, s vekom sa môj vzťak k nemu prehlboval, možno som od neho citovo závislá (ekonomicky určite nie), sex mi tiež bude veľmi chýbať, samoty sa strašne bojím... ideme do veku, keď sa stále viac budeme navzájom potrebovať. Nemôžem si chodiť uľavovať po baroch, diskotékach, alebo z rozvedenými kolegyňami na kávu , nemám na to vek ani chuť a túžim po rodine, stabilite, nie po chudzích a náhodných vzťahoch, povrchných priateľstvách. Pocit, že teraz preťahuje niekde nejakú štetku je strašne zraňujúci.

Ysey

Chcel by som sa osobne stretnúť s myake mam podobný broblem aj vek a tiež dobre vyzerám mohli by sme dať kávu

vilmuska60

Ahoj miake, ako to skončilo. Ja som spadla do toho práve teraz,manžel ma podvádza s kolegyňou,zatĺka, že sú len kamaráti. 171sms za mesiac, behom pár hodín v jeden deň 22sms a to tvrdí,že sú len kolegovia.Slúži v noci a ona je rozvedená. Bolí to a som nešťastná, neviem čo ďalej:(

ika43

Tiež mám dlhoročný vzťah so ženatým mužom... obaja sme VŠ, zabezpečení, ja rozvedená s jedným dieťaťom,. ktoré čoskoro už so mnou odmietne spoločné dovolenky... viem, že s tým mužom nebudem spolu žiť v spoločnej domácnosti, tráviť Vianoce, iné sviatky, ale určite by som nechcela byť podvádzanou manželkou žijúcou v materiálnej istote... a bolí to zrejme obe rovnako :)

Anajka6326

Ahoj Miake,
Môj manžel má 50, ja 49, máme dve deti 23 a 25. Tiež mi bol neverný, odhalila som ho v januári tohto roku.Podvádzal ma 2 mesiace, tiež to boli služobky v Bratislave, v Poľsku, podpisovanie dôležitých zmlúv ... . Svoj čin oľutoval, nepodala som žiadosť o rozvod, chcem udržať rodinu pohromade. Najväčším trestom preňho bolo to, že som o jeho úlete povedala našim deťom, dosť sa pred nimi hanbil. Aj moje sebavedomie bolo na bode mrazu, tak som sa rozhodla, že pre seba musim niečo urobiť, dala som si predĺžiť vlasy, umelé nechty, krátke šatičky, vysoké štekle, farebné silonky. Oblečenie som si stále prekonzultovala so synom ,a keď mi to môj mladý muž schválil, tak som si obliekla aj úplne krátke šatičky. Pri mojich parametroch si to môžem dovoliť,športové oblečenie som vymenila za elegantné. Aj ma celkom potešilo, keď mi manžel povedal, že tak sa mu vidí, že si hľadám mladého zajačika.Ja však o to nemám záujem. Zmenu môjho šatníka a výzoru nekomentuje, keď ma naši klienti pochvália že dobre vyzerám, že som omladla,tvári sa že nepočuje. Minule mu vadila dĺžka mojich šiat, povedal, či som si nezabudla obliecť sukňu. Z jeho správania vidno, že začína žiarliť a presne to som chcela dosiahnúť.Začala som pracovať na svojej postave, chôdza po schodoch na spevnenie a vyrysovanie svalov, orbitrek,to všetko robím len a len kvoli sebe.

Aj u nás sú to luxusné dovolenky, autá,láska a manželstvo na celý život, život bez mňa si nevie predstaviť, keby som ho podviedla ja, veľmi by ho to ranilo... . Chémia v našom vzťahu funuje
aj po 25 rokoch.

Manželovi som jasne povedala, že pri zistení ďalšej nevery podám žiadosť o rozvod. Takže je na ňom, z mojej strany by nebolo ani o čo, a ani o koho zabojovať. Viem, že rozvod by ma strašne bolel, lebo môjho manžela mám stále rada, ale to tvoje trápenie už určite trvá viac rokov, a ty by si mala pozerať
aj na svoje zdravie, lebo ten stres, smútok a depresie sa ti môžu niekde podpísať, predsa máš dve deti pre ktoré sa oplatí žiť.

slamka.

miake- je to tvoj zivot, iba tvoj, co sa stale obzeras na deti, ze kam pridu na sviatky a pod., ak by ste predali dom...mysli predovsetkym na seba, pises, ze dobre vyzeras, tak to vyuzi, mozno este stretnes niekoho zaujimavejsieho ako je tvoj nadrzany muz. Vyber sa niekam k moru na dovolenku sama, daj sancu novym prilezitostiam, kedy chces zit, ked budes mat 80?

ta3

Miake
Tvoj manzel je sebec naentu, pravdaze by mu vyhovovalo, keby si nic menila, on si bude uzivat kade-tade a ked pride domov, najde ochotnu a dobru milenku, ja Ti poviem, co by som urobila na Tvojom mieste, bud by som sa rozviedla, alebo ostala v spolocnej domacnosti, ale zachovala by som si svoju hrdost a by som viac s nim uz nespala, zriadila by som si samostatnu spalnu, radsej by som sa sexu vzdala uplne, ako mu robila rohozku a riskovala pohlavnu chorobu a on bud sa spamata, alebo casom by som sa poobzerala po muzoch na volnej nohe

AdamKrt

miake Včera 11:42:

skus mu dat pocitit to iste. Tvarit sa, ze mas milenca a snazit sa vyvolat ziarlivost. Ci si ho najdes, to uz je na Tebe, alebo budes blufovat.

Pripadne to este mozes postavit do rodiny, ze mu povies, ze sa o tom dozvedia deti a rodina, aky je kurevnik....

Alebo mu urob vystup s nozom v ruke, ze ak chce dat nejakej milenke svoj penis, ze mu to umoznis a vlastnorucne mu ho ufiknes. Riadny kuchynsky masiarsky noz v Tvojej ruke, ked budes hovorit tie slova im doda na vahe, ze to myslis vazne...

Inak Ti neostane nic ine, len sa s tym zmierit /alebo nieco urobit/.

Vies, hovori sa, ze risk je zisk a niekedy sa nepohnes dopredu, kym nezariskujes.

Uvazovala si aj nad tym, ze by si pre manzela prichystala nejaku pascicku ? Keby sa dala nejaka mlada baba nahovorit, ze sa s nim vyspi, alebo lepsie, nejaka, co sa s nim vyspala a potom mu povie, ze ma podozrenie na HIV virus alebo nejaku inu pohlavne ziskatelnu chorobu, ze sa dava testovat. On asi potrebuje zazit poriadny sok, aby si uvedomil, ake svinstvo robi Tebe i rodine...

miake

miake nikto ta nebude odsudzovat zato ze chces svoje stastie, ani deti ani nikto, dobre budu vediet ze to vsetko znicil tvoj manzel ak by si poziadala o rozvod, ja by som nevydrzal take ponizovanie. alusska, to dufam nemyslis vazne...

alussska

miake, ber to tak, že manžel chytil druhý dych a ešte si potrebuje niečo dokazovať, no smutné je, že nie s Tebou. Má chuť na mladé mäsko, ale myslím, že mu u tých žabiek ide len o sex a zmenu. City tam nezohrávajú žiadnu rolu, tak sa kvôli tomu netráp. Jediné čoho sa môžeš obávať sú pohlavne prenosné ochorenia. Ostáva Ti len dúfať, že manžel sa vyblbne a prejde ho to.