HAK LIndynette 30

maruska123

19ejka tieto otazky si mala smerovat doktorovi, ktory ti ju predpisal

mimochodom, on by mal vediet, ze fajcis, ked si predpisuje antikoncepciu

19Ejka

Ahojte, ja som pred troma dnami začala užívat HA \"Lindynette 30\" , je to moja prvá HA, tak by som sa chcela psýtat, či je potrebné prestat fajčit ak berem túto antikoncepciu... sice som o tom čítala v príbalovom letáku no tam je napísané, že je potrebné prestat fajcit pre ženy nad 35, no ja mam 17 :) a tiež sa chcem opýtat či tato antikoncepcia dobre posobí na plet :) Dakujem

Matulqa

ja som ju brala mesiac a neposobila na mna dobre strasne sa mi zhnusilo jedlo a kava akurat tak na sladkosti som mala chut.

majaNR

tak ja s "danou" nemam moc dobre skusenosti.. no ako sa to vezme teda..danu som si dala ked som mala 19, kedze som zila uz plnohodnotny sexualny zivot s mojim vtedajsim aj terajsim partnerom.. lenze nejakou nahodou sa mi dana uvolnila a ja som otehotnela..vtedy mi to az tak nevadilo ale keby som mala moznost, vratim to späť a rozhodnem sa pre hormonalnu antikoncepciu nie danu.. :) cize môj osobny ohlas je taký, že ak nechces otehotniet daj si radsej lindynette:)

Feliss

ja som ju bravala, nemam ziadne negativne skusenosti, vsetko bolo v poriadku..ale zase je to velmi individualne, tieto antikoncepsie...moja skusenost je ze je to v poriadku...plus, nieje draha