Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Naozaj dobrá spirala, uz neviem co skusit

gabona1

Veľmi dobrá špirála je arabeska, alebo aj od mary key som mala výbornú špirálu. Niekedy kupujem aj v PUPA, tiež sú to fajn špirály..

malaklara

Túto mám tiež najoblúbenejšiu, ako píše nenejojo. Vyrába sa už roky a stále je najlepšia. Neopadáva ako niektoré konkurenčné a dlho vydrží

gastanko2016

ja mám rada L´oreal double extension a potom Bourjois Volume Glamour. Krásne vytočia mihalnice a nezlepia ich.

Tosca

Ahoj, zatiaľ naj, ktorú používam skoro 2 roky, je špirála Sexy Pulp od Yves Rocher.Predĺži, zahustí, vydrží nejaké to mrholenie a neopadáva. Stojí síce okolo 15€, no pri založení vernostnej kartičky ju máš za 2€, čo sa za vyskúšanie oplatí ;)

danielaaa

Eva123, mam na predaj vodeodolnu chanel spiralu, kupila som si ju a nevsimla si ze je vodeodolna, je nepouzita, dam ti ju za zlomok ceny, ak by si mala zaujem

Bulletka

Ono je to tak, že keď nemáš patrične dlhé či ako tak husté mihalnice, tak ti ani tie kadejaké špirály bohvieako nepomôžu... no ja som spokojná napríklad so špirálami od Essence - nestoja veľa a sú vcelku fajn...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Naozaj dobrá spirala, uz neviem co skusit - Fórum - ZDRAVIE.sk