Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký máte cieľ v živote?

M74

Ja mám problém, že nemám cieľ. Robím plno vecí, ale mám pocit že nič z toho nie je príliš užitočné. Chýba mi motivácia na nejaké rozhodujúce činy. Dlho mi to nevadilo, ale v poslednom čase mám pocit že stagnujem. Nejako mám ale problém s tým niečo robiť.

nikki.7

jahodka: nemyslela som tým hygienu...:D:D tá je automatická...

po nedávnych vážnych zdravotných problémoch som ten moj životný rebríček trochu prehodnotila a preto píšem, že zdravie.

a práve preto si nedávam plány na celý život,resp. dlhodobé,ale také,ktoré ma vedia potešit v tú danú chvilu,alebo niečo krátkodobé...

Janulik33

Ja som mala donedavna ciel dokoncit si VS, kedze uz davno pracujem a mam aj rodinu. Nebolo to lahke ale podarilo sa.
Teraz mam ciel najst si pracu, kt. zodpoveda mojmu vzdelaniu, alebo dosiahnut v sucasnej praci prac. postup. No nie je to jednoduche v dnesnej dobe. Som trpezliva, neponahlam.
No a kedze tu pisete o jazykoch, tak aj ja by som sa chcela zdokonalit v AJ. Od SŠ som ju nevidela a to som z nej zmaturovala na 1. Od vtedy ubehlo kopec rokov... Lenze nemozem premoct moju lenivost. Kedze to nejak k zivotu nepotrebujem, tak sa s tym neponahlam. No ked pozeram na nete prac. ponuky a skoro v kazdej vidim poziadavku: AJ aktivne, ide ma rozhodit, ze nemozem na take ponuky reagovat kvoli tomu.
No a tiez by som rada soferovat. Auto mame a vodicak mam cca 7 rokov. No posledne 3 roky som nesedela za volantom. Mohla som, ale moj manzel je vysadeny na nase auto. Pritom ani nie nejake exkluzivne. No pred 4 rokmi sme ho kupovali nove a on je nan strasne citlivy. Ak potrebujem niekam odviezt ochotne ide. Aj ma pusti za volant, no jeho poucenia mi lezu na nervy. Beriem, ze robim chyby ale mam pocit, ze este len sadnem do auta, uz robim nieco zle a to ma odradza. Povedal, ze mi zaplati kondicne jazdy v autoskole. No nase auto je ine a potrebujem jazdit na nom.

jahodka123

jadranka+2 - totalne si to vystihla, tuto len pokapať ...

nikki.7 - starať sa o seba a o svoje zdravie // veď to robím automaticky a každodenne....

sweater

lost ak mozem poradit :-) zacni s rustinou ta je podla mna fakt dost lahka :) a potom budes mat taky hnaci motor k uceniu sa ostatnych jazykov :)

nikki.7

Mojim životnýn cieľom je byť zdravá. Je to možno pre niekoho smiešne,ale starať sa o seba a o svoje zdravie je to,čo by mal každý človek pre seba urobiť.

Pretože, ked je človek zdavý, nič mu nebráni v tom, aby si plnil svoje sny a tak napĺňal svoj život záážitkami.

U mňa je na prvučičkom mieste zdravie, všetko ostatné je až nižšie. Isteže mám svoje plány a sny,ale to sa snáď podarí.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký máte cieľ v živote? - Fórum - ZDRAVIE.sk