Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Baby poradte__

lochness

mne zabera termofor s teplou vodou a ked idem niekam mimo domu tak si dam paralen 500 alebo paralen hot drink... pre istotu nosim jednu tabletu vzdy v kabelke.. ale ked nejdem nikam tak sa radsej miesto dopovania tabletkami zababusim do postele s termoforom a za hodinku som fit :))

jahodka123

Tá flaša s teplou vodou mi tiež pomáha a keď nezaberie, skús ten valeton, ale zober si napr len polovicu..

Inner

tak to je potom dost zla situacia. Skus to nejako vydrzat, Mozno aj teply caj by pomohol... pre istotu nos so sebou nejaky ibalgin, aby bolo nabuduce lepsie...

Karol_ina

sme tu len dve a bohuzial pri nasej rpaci sa neda odbehnut odtialto :( skusam teraz flasku horucej vody na bruchu dufam ze pomoze trochu

Karol_ina

no momentalne som v praci a musim soferovat domov takze alkohol ani sprcha neprichadza do uvahy, a bohuzial vsetci su tiez v praci takze mi ho nema kto doniest, sme tu s kolegynou len dve a ta ma od bolesti len valetol, no ten mi raz tak znizil tlak ze som odpadla tak sa ho bojim si dat

Inner

nemozes si ho pozicat od niekoho? ALebo zavolaj niekomu, nech ti skoci kupit. Ja mam tabletky na predpis, keby prisli krce. Inak ti vela neostava. Bud byt v teple a vylezat to alebo skus teplu sprchu na brusku.

jahodka123

Horúci kúpel, teplý obklad, pohár červeného alebo štamprlík dobrej whiskey a ten už spomínaný "ibáč"

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Baby poradte__ - Fórum - ZDRAVIE.sk