Protištekací obojok

rhea

deria, keby ti drbal nejaky pes od rana do vecera pri okne, jak mne susedova tibetska doga, tak ho mas chut zastrelit... takeho sprosteho psa som nezazila- bez zmyslu a dovodu, neprestajne, jak na baterky a ja na nervy, ze rano do prace.. dali mu obojok (nie na moj podnet) a vsetci sme spokojni..

Deria

Ja nemam slov....ako moze niekto svojho milacika tak tyrat?? A ked uz, este vraj existuju nejake obojky na vzduch a vodu. Nepoznam to ale iste nie su take drasticke ako tie elektricke impulzy.

Prezyvka055

Nie je podstata psa stekat? :D

Ludia vy ste na hlavu, kupite si psa, potom ho pozatvarate do bytov kde ste 4 na 50m2 plus pes zeriete s nim pomaly z jedneho taniera, chrapete v rovnakej posteli alebo gauci a este mu kupite elektricky obojok aby nestekal :D :D

ach boze retardacia maximalneho stupna ludi

ja nemam az tak rad psi ale tieto obojky by som psovi nikdy nedal .. skor by som ich dal niektorym ludom aby drzali papulu.

MixSTEEEJp

zuzkas my sme kúpili konkrétne tento Aetertek AT-219A za 58,80 e. Rozhodli sme sa preň kvoli dvojitej detekcii a vodeodolnosti a hlavne je veľmi maličký takže ho nebadať a psovi neprekáža. Objednávali sme zo stránky Elektro Obojky. Odporúčame :)

lombardo1981

Veď nech si jeden vyskúša. Dá ho na najvyšší výkon a potom sa uvidí, či sa mu budú zdať ešte také super.

Deria

No jasne Marcus, lebo ich ty predavas, musia byt uzasne! Ja by som take Scheisse mojmu psovi nikdy nedala. To je v prdeli, co sa vsetko nevymysli, len nech sa da na tom zarobit.

alenka...

ak psík šteká, keď si neni doma, tak mu chýbaš a je mu smutno.

Ja mám yorkiho a ten síce nešteká, ale viem ako mu je smutno, ked sa už len obliekam :) mám prácu na doma, takže sme stále spolu, no niekedy keď musím odísť, tak ho položím na posteľ, dám tam môj mäkký sveter a pustím TV aby mal zvukovú kulisu a myslel si, že som doma.

Vyskúšaj , možno TV zaberie :D

A napadlo ma, skús nastaviť kameru, nech ti psíka nahrá, čo robí keď si neni doma. Možno ho pochopíš :)

mara66

Ak má niekto tento problém so psom alebo akýkoľvek problém so psom pozrite si na YouTube.com si zadajte Znalec psí duše Cesar Milan pozrite si viac častí ako psa treba cvičiť a vychovávať.

Astren

Deria dala síce dobrý návod, ale kedze pes steká ked nikoho neni doma, asi tažko mu niekto ukáže pištoľ...

diamant19

lambadfa teba to tu stale bavi pisat stale to iste aj ked ti to admin niekolkokrat vymazal? vsimam si to skoro mesiac a stale dookola pises to iste... neviem ci si to uvedomujes ale si zrely na psychiatriu...