Protištekací obojok

xdanielax

ja chcem moju naucit stekat na povel a nic :D len zamrnci nech neotravujem :))

ale suhlasim, protistekacie obojky su hlupost! Treba mat trpezlivost a Deria dala fajn navod :)

Nechapem ludi, co si kupia psa a POTOM sa stazuju, namiesto toho, aby uvazovali dopredu a kym si ho zaobstaraju aj si nieco o tom nastudovali.

Deria

lost, tu to pouzivaju bezne cvicitelia/hundeschule psov, je to fakt dobra metoda, ibaze majitel musi byt konzekventny, tak ako pri kazdom vycviku psa. parkrat som zabudla zobrat tu pistol so sebou a uz je zle. zacinas vlastne od zaciatku.

lost

Deria

:DDDD

tak to je najkrajsi navod ako psa odnaucit stekat :)

ten moj nastastie nesteka vobec :) a to uz bude mat 2 roky :))

Deria

Netrapte psov so vselijakymi protistekacimi obojkami, zase tu ide len o peniaze! Ziskuchtivi predajcovia uz nevedia, na com zarabat, to je vrchol!. Ucinna a pritom zadarmo je proti stekaniu voda so striekacky. Nas psik, zakazdym ked zastekal, som mu trochu strekla na hlavu, co je prenho neprijemne. Staci iba trosku, maly prud a kratko. Staci detska hracka, mala vodna pistol. Treba ju pouzit rychlo, teda hned pri prvom zastekani. Nas si to tak zapamätal, ze teraz staci, len ked ukazem pistol, uz je ticho. Treba ju mat teda vzdy poruke.

jahodka123

Neodnaučil. Pes má už vyše 2 roky a stále šteká jak šialený na každé šuchnutie. Doteraz si nezvykol na šumy okolo bytu. A keď začne štekať s obojkom na krku, tak začne skučať a vrieskať a neprestane, až ked mu ho nedáme dole. Neviem, aký zvuk alebo výboj to vydáva, ale ten obojok ešte všetko zhorší... Oničom. Nehovoriac o tom, aká drahá je do toho baterka a nejde ju hocikde zohnať.