Kontaktne sosovky a riasenka

Príspevok v téme: Kontaktne sosovky a riasenka
kameki

Caute...takze baby, vedeli by ste mi poradit aka je najvhodnejsia spirala pri pouzivani zarovno s kontaktnymi sosovkami??
A este ma trapi otazka - vodeodolna ANO alebo NIE?co vam povedal doktor? Mne sa zda ze mi hovorila doktorka, ze nie, ale na stranke vyrobcu mi odporucaju prave vodeodolnu aby sa nedrobila a nezaspinila sosovky.Inak je to aj problem pretoze mne nevydrzi moja spirala (vlastne doteraz len maloktora) ani pol dna aby som nemala nejaku tu smuhu pod okom a to si farbim len horne mihalnice a nesucham si oci.

Plus, vedeli by ste mi odporucit nejaky hypoalergenny odstranovac ocneho makeupu lahko dostupny v drogeriach? (DM,101..)

Dakujem za vsetky rady :)

jankaaaaaaaa

pouzivam spiralu od miss sporty a nosim sosovky. neodporuca sa zas velmi pouzivat vodeodolne spiraly, lebo ak si nahodou pichnes spiralou do oka-zaspinis si nou sosovku tak uz tu spiralu z nej nezmyjes roztokom, lebo je vodeodolna

lochness

ja tiez nosim kontaktne sosovky a pouzivam obycajnu spiralu z avonu, ale ta sa mi uz mina tak ju chcem nahradit nejakou od essence, nastastie som nikdy nemala problem s citlivymi ocami ani nicim podobnym takze s tymto ti asi nepomozem... no nevsimla som si zeby mi niekedy nejaka spirala zaspinila sosovky, aj mne sa sem tam trosku rozmaze ked ju mam dlho na ociach, ale sosovky to zatial neschytali tak neviem..

co sa tyka toho odlicovaca, ja pouzivam ten dvojfazovy Balea z DMky, je super, lahko sa s nim odlicuje.. aj ked nepouzivam vodeodolne sminky, s predoslym odlicovacom isli dole strasne blbo a s tymto je to pohoda kedze to obsahuje nejaky olej.. pise na nom ze je testovany dermatologmi aj ocnymi lekarmi a mna ani nikoho co poznam nestipe tak ho mozes skusit, nestoji vela...