velke ekonomicke balenie odlicovaca

Zara.p

Aj pre mňa je naj miceralna voda od biodermi zohnala som teraz dve 500 za cenu jednej 19 eur.Ale odlíči všetko aj vodeodolny make-up.

lochness

zalezi na tom, ci mas citlivu pokozku a oci, ja som napriklad tiez nemala problem zatial s nicim, odlicovala som sa aj pletovou vodou bez alkoholu (aj ked to islo dost blbo v porovnani s mliekom), s AB pletovym mliekom s cajovnikom (ale to som prestala pouzivat na oci lebo som mala pocit ze mi to sem tam ostalo v oku a videla som trochu zahmlene kym som si to hned neumyla :)) a teraz pouzivam obycajny lacny dvojfazovy odlicovac Balea... moja mama tiez pouziva obycajne pletove mlieka ktore tu uz boli spomenute, Astrid, Dove, hocico co je prave doma kupene :) a odlicuju normalne v pohode...

tak si skus mozno najst nieco v malom baleni na skusku ak mas citlive oci a ked ti to bude vyhovovat kup vacsie balenie ak sa bude dat zohnat...

Nelina27

pre mna je naj Bioderma sensibio H2O da sa kupit aj v 500 ml baleni, mavaju aj akcie v lekarnach, vhodna na vsetky typy pleti, aj na velmi citlivu a najma na ocka, uzasne odlici vsetko

tinkerbell

To bude asi veľmi individuálne, ja som chvíľku používala na odličovanie pleťové mlieko a hrozne ma z neho štípali oči. Musím mať odličovač určený na oči.

mary-anne

a nikde nie je napísané, že nie sú určené a vhodné na odličovanie.. kým to vyhovuje tvojej pleti , tak prečo nie :)

mary-anne

ja som si vždy mohla hocičím odlíčiť tvár aj oči a neostalo nič :) ani žiadna alergická reakcia, nič .. všetko dokonalé čisté :) a sestra to používa už niekolko rokov ..

mary-anne

no to je dobrá otázka :) my niekedy používame Mitia telové mlieko sensitive, alebo Astrid, je to tuším 400ml a dlho vydrží a nedráždi pokožku, ani oči .. :)