Nicim si vztah

Príspevok v téme: Nicim si vztah
:(

Ahojte ludkovia :( potrebujem poradit co mam robit je to hrozne :( spravam sa strasne :( svojmu priatelovi nic nerobim len vsetko vycitam ,, strasne ho lubim nechcem ho stratit ale ziarlim na neho, kricim na neho :( povie mi ze lubim ta a ja mu poviem len to ze dobru noc :( nedokazem mu povedat ze ho lubim a to len preto ze mam zlu naladu :( nechcem ho stratit chcem sa zmenit :( hovorim mu o jeho byvalich hoci tie mal predomnou :( stale ziarlim na ne .. stale mu poviem co shak sa ti pacila alebo co :( som hrozna lubim ho a viem ze ma lubi tiez ale bojim sa ze tymto spravanim ho stratim :( povedala som si ze uz nebudem ale stale :( na fb nic nerobim len ho kontrolujem :( nici ma to hrozne :( Lubim ho !!!:((((

vierka86

je ti smutno ze si neni s nim az kym ho stratis uplne, poznam taketo stavy a poviem Ti, daj sa cim skor dokopy pretoze nicis seba jeho a ver ze jedneho dna ho to prestane bavit a potom to uz nikdy nevratis, mysli na to vzdy ked s nim budes komunikovat , ked s nim budes, ako ho lubis, ze si ho vazis , ze si stastna ze si konecne s nim a prestan kazit chvilky kedy mate byt spolu stastni a uzivat si

:(

Dakujem vam krasne vsetkyM :) som mu to povedala a vsetko je v poriadku ze ma chape:) budem sa snazit byt lepsia :) dakujem krasne este raz :) a poviem ze najlepsie je vyrozpravat sa a nedusit problem v sebe :)

iwus93

aj ja niekedy vyčítam partnerovi isté veci, ktoré potom neskôr lutujem, pretože si poviem že načo riešim také hovadiny..on povie že ma ľúbi, že mu mám prepáčiť a ja mu poviem že nie ty mne prepáč...no budem sa snažiť byť lepšia a nevyčítať mu blbosti
porozprávaj sa s ním o tom

:(

Leja - stacilo by mi byt teraz snim a som stastna a nic ma nebude trapit :( lenze nie som preto mam vseliake myslienky :( ale chcem sa ich zbavit chcem byt stastna a netrapit sa ked viem ze sa lubime.. nechcem ho trapit .. nechcem si na nom vybijat svoje zle myslienky :( zlu naladu :(

Leja234

vidim to na hlbsi problem, ktory pravdepodobne rozhovor s priatelom nevyriesi, ale ani neuskodi. Je tam moznych viac ako 10 pricin takeho chovania a tazko povedat ci sama prides na koren problemov. No rozhodne ti to narobi este kopu starosti kym nepochopis preco tento typ spravania u teba vznika.

:(

smailiQa hej presne to idem spravit :( poslem mu to dnes aj uz mam pre neho napisane ... to ze ked som pri nom je to vsetko tak kraasne ale ked som tu teraz je to hrozne :( bojim sa , ziarlim, mam zlu naladu , :( ale stratit ho nechcem :( vcera mi povedal ze ma lubi a ja som mu nic nepovedala a potom som celu noc plakala ako sa blbo spravam :( nechapem sa uz :(

smajliQa

ja mam tiez obcas nejaky podobny stav.. nie az teda takto silno ako ty, ale obcas sa mi stane ze vysteknem.. a ako ty tvrdis, je to len preto, lebo ti chyba.. aj ja som nervozna ked nie je pri mne a chyba mi, a preto som neprijemna..

jedine riesenie je take, ze mu to povies.. ak tanaozaj miluje, pochopi to...
povedz mu ze viem ze si hnusna a neprijemna na neho, ale ze to vsetko len pre tu dialku a ze si v koncoch z toho ze ho nemas pri sebe.. ze ta to ubija... neboj sa rozpravat o svojich citoch...

:(

Osasko :( ked ja neviem aky mam problem :( mozno to ze som daleko od neho a uz dlhsie :/ som v zahranici a nesom prinom :( a chyba mi a mozno preto tak sa spravam ...