Laserová operácia hemoroidov

Príspevok v téme: Laserová operácia hemoroidov
urna

Zdravím ľudkovia.
Asi dva roky som mal strašné problémy s hemoroidmy.
V poslednom čase som neustále krvácal. Neštastný so všetkého som sa odhodlal na jeden s najťažších rozhodnutí v mojom živote a tým je Laserová operácia.
Pred týždňom som bol v Železničnej nemocnici v Košiciach na prehliadku (celkom v pohode prehliadka :) a pán doktor mi odporučil laserovú operáciu. Kedže všade na nete čítam o tejto operácii a každý hovorí inak, jeden že nikdy viac, iná že nič strašné.
Nemám strach, už je mi to jedno, ale rád by som vedel ako taká operácia prebieha. Či je to cez operáciu bolestivé, aké sú pooperačné bolesti, ako naríklad sa leží pri takej operácii (aj keď mám pocit že to bude ako pri pôrode :).
Za každú odpoveď budem vdačný..Pekný večer

Kajopokračov

POZOR TOTO SI PREČÍTAJ UŠETRÍŠ !!

Takže anurex účinnosť žiadna,

tu na forách ospevujú

MartinaZikav
22.10.13 14:57
??.??.165.8 IP adresa
Moniccka
06.09.13 10:54
??.??.165.8 IP adresa
Jana69
27.05.13 13:25
??.??.165.8 IP adresa

Traja ludia všetci rovnaká ip adresa =) Jedna firma anurex si samá robí reklamu fujj!!
SLOVÁKOV TU NEBUDE NIKTO OKRÁDAŤ PRACTE SA STADIAL

Kajo0

Anurex nikdy nikomu nepomohol, tu je to čistá klamlivá reklama!!!!, chcete vyhodiť peniaze von oknom kúpte si ho, ja som tiež skočil na tú reklamu a ľutujem to. 60 eur za takú hlúposť !!

mjanik

najkraťšie a najúčinnejšie a teda DOKOPY AJ NAJLACNEJšIA LIEčBA JE AKUPUNKTúRA-V 90% ZMIZNú Už PO PRVOM SEDENí A TO MYSLíM,žE JE VýBORNé!!!!

MartinaZikav

Prajem všetkým krásny deň, hemeroidy som trpela necelé 2 roky. Vyskúšala som snáď všetko možné, mastičky, prášky, odvary, kúpele, ale nič mi nepomohlo, len mi to uľavilo od bolesti. Na internete som objavila prípravok anurex. Niekto ho tu už propagoval. Naozaj mi pomohol a musím uznať že pochvalné reakcie na diskusiu sú pravdivé. Objednať ho môžete na www.anurex.sk.

Chirkoz

Zdravým všetkých.
V zásade ochorenia konečníka hemoroidy, polypy, trhliny a kondylómy sa v pokročilých štádiach riešia len chirurgicky. Pacient má možnosť sa dať vyšetriť a ošetriť
v mieste bydliska na ktorejkoľvek chirurgickej ambulancii, kde sú radené zdravotnými poisťovňami. Druhá možnosť je navštíviť niektorú súkromnú ambulanciu, kde však ceny sa pohybujú od cca 50 do 700euro, podľa druhu ošetrenia.
Taktiež výsledok a rekonvalescencia závisí do veľkosti nálezu a spôsobu resp. druhu zákroku. Keďže sa jedná o chúlostivú a citlivú oblasť, akýkoľvek zákrok je sprevádzaný bolesťou ktorá závisí od veľkosti nálezu, spôsobu ošetrenia a individuálnej citlivosti pacienta.
V prípade už vzniku hemoroidov je lepšie riešiť tento nález ihneď a to v prvom rade chirurgickým vyšetrením.
MUDr.Dimov

Moniccka

Dobrý deň,

taky som mala veľké problémy s hemoroidmi. Skúšala som všetko možné, ale pomohol mi až prípravok Anurex. Kúpila som si ho na internete a pomohol mi behom pár dní. Rýchlo a bezbolestne. Nemusela som ani k doktorovi

jjoožo

zdravím,chcel by som sa spytať či ma niekto skusenosti s touto operaciou v zdravotnom centre jednodnovej chirurgie v Žiari nad Hronom,Mudr. Keher,dakujem

stanleyipkis

Zdravím, tiež mám problémy s hemoroidmi, neviete, či je nejaká dobrá klinika aj v Prešove ? Ďakujem

suella

Ahoj Poletucha
ďakujem veľmi pekne za odpoveď, ja som už tiež bola na vnútorné technikou HAL RAR a ešte potrebujem tie vonkajšie, tak si ma potešila že to vyzerá super, chystám sa niekedy na jeseň tak snáď to aj mne vyjde.. inak aj ja niekedy cítim tlak, ale svrbenie ani bolesť už nie.
Aj ja prajem aby bolo všetko v poriadku..a ešte raz ďakujem.

opera

Skús zistiť prečo máš hemoroidy, nie je to dedičné ani prirodzené. A potom budeš vedieť navrhnúť liečbu. Viac ti nenapíšem, lebo si to nebudeš vážiť. Máš internet, hľadaj.