Dobrá knižka :)

Príspevok v téme: Dobrá knižka :)
Adenka31

Ahojte, chcela by som od vás radu/tip na nejakú dobrú knižku :) Práve som dočítala Plamene inkvizície a ten pocit, po dočítaní pútavého príbehu neznášam, lebo sa akosi neviem zaradiť na vlnovú dĺžku tohto sveta :D Tak ak máte niečo dobré prečítané/rozčítané sem s tým :)
Ďakujem :)

rebellin

Aj "Muži, ktorí nenávidia ženy" od Larssona, skvelé čítanie, je to vlastne trilógia a toto je prvá kniha

Adenka31

sabynka:
Tak to hej, raz som si po celodennom čítaní uvedomila, že som zmákla 400 strán ani som nevedela kedy :) S tými Plameňmi inkvizície to bolo rovnaké :) Aj sa chystám do knižnice, že to tam poriadne presnorím, myslím tak, že si tam niekde zložím veci a budem sa tváriť ako naozajstný čitateľ, lebo vždy tam idem len keď presne viem čo potrebujem a pritom to tam mám tak rada:)

rebellin:
A aký je to žáner? :)

sabynka

To mi pripomína mňa - keď ma nejaká kniha chytí, tak som schopná ju prečítať za dva dni a je jedno, koľko má strán a koľko mám ja povinností :-)))
No Zagorka má aj zopár "jednodielnych" kníh...ale teraz si nespomeniem na názvy - už je to dávno, čo som ju čítala...pozri niečo v knižnici...
Ináč, mňa v poslednom čase dosť chytila táňa Keleová-Vasilková :-)

Adenka31

Gričskú čarodejnicu poznám, ešte som to nečítala ale chystám sa :) sú to tuším 4 diely a ako sa poznám, ak by som ich nedala naraz, nebola by som spokojná len teraz na to nie je moc času :( Tak si to nechávam na prázdniny :)Niečo kratšie nepoznáš?