Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dovolenka pri mori

marked

Dobry den! my sme si vybrali na tento rok robinsonadu agava, na ostrove Hvar, pretoze je to jedna z najzaidanejsich. Ale bohuzial je to pre 10 osob a nam vypadli 4ludia, takze sme nuteni tento zajazd stornovat. CK bola taka zlata ze nam dala cas a skusia zajazd predat do konca mesiaca, inak nam zaloha 400 Eur prepadne Cena vychadza na zajazd 115Eur/osoba (kedze je tam zlava firts minute) a datum od 17-24.06.2011. Pozri link: www.ubytovanie-chorvatsko.com ... ava/754/1/ V pripade zaujmu treba kontaktovat CK.

mikymora

mata. presne o tom aj ja hovorim, lebo ked sa povie zakyntos, tak si to prestavim. len je to zajazd, ktory sa asi musi priplatit, vsak? aj ked by som mala all inclusive? kolko vas vysla taka dobra dovolenka all inclusive na zakyntose?

soffa

ja uz niekolko rokov chodim len do Chorvatska.najcistejsie more,zvacsa kamienkova plaz,mili ludia.Odporucam hlavne Makarsku rivieru kde je prijemnych 36-40 stupnou.Odporucam centrum makarskej,Gradac,Basku vodu..su tam vylety na ostrovy Hvar,Korcula,Brac...hlavne ten Hvar je nadherny..neviem pochodila som aj Grecko,aj "spinave BULHARSKO" ale najkrajsie je jednoznacne Chorvatsko.ale to je len moj nazor

smajliQa

a prutik ano. ja som precestovala nejaku krajinku uz a do Turecka sa rada vratim, bola som tam len raz, ale asi mi prirastlo k srdcu :)

smajliQa

mikymora na Zakyntose je uplne nadherne.... piesok jak z rozpravky, ziadne kamene...

tiez dobra dovolenka.. inak ked sa postasti tak aj s korytnackou :D

prútik

Na Zakyntose sú piesočnaté pláže a more je krásne bledomodré a čisté. Vidíš si v ňom aj na nohy. Na ten ostrov by som sa ešte rada vrátila, bolo tam nádherne. Vrelo doporučujem. My ideme v lete pre zmenu do Turecka. tiež som počula na túto krajinu dobré referencie.

mikymora

mna by zaujimalo, ci na zakyntose su aj piesocnate plaze alebo iba kamienkove a ci je pravda, ze v grecku, najma na ostrove Kos, fuka silny vietor. dik

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dovolenka pri mori - Fórum - ZDRAVIE.sk