Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Durex performax

Vlad33

Pouzival som Durex preformax zo zaciatku bezne kondomy neskor som necitil ze ho mam a stracala sa zaroven aj chuť, kedze nemam problemy z vydrzanim je to len o psychike praxi atd. pouzivam iné druhy. Premna zla skusenost ako spominala : lionesssssss

crazypit

Tiez sme pouzivali Durex Performax, ale v anglicku som potom natrafil na znacku Safex Delay, tiez s lubrikantom potlacajucim ejakulaciu a zdaju sa mi o dost lepsie. Nasiel som ich aj na slovensku v tomto eshope: -Odkaz odstraney- Teraz som si este od nich objednal nemecke Secura Longtime: -Odkaz odstraney- tak som zvedavy este na ne.

lionesssssss

alussssska, takto ti to vysvetlím (ak si tým narážala na mňa)...

kondóm používame viac ako často, takže asi ťažko partner myslí na iba na svoje potešenie...

neviem čo je také zložité pochopiť na tom, že každý môže mať reakciu na tú látku obsiahnutú v tomto kondóme inú...

môj partner mi sám povedal, že on zrazu ani necítil že má penis... že ani nevedel či je vo mne či nie, čiže aj moje potešenie bolo dosť o ničom, keďže ani nevedel čo robí, lebo si ho necítil.

tak ako niektoré ženy reagujú zle napr. na Pharmatex (a tiež v tom neni nič sebecké), a niektoré to používajú úplne v pohode, tak aj niektorí muži môžu na takýto kondóm zareagovať neprimeranou telesnou reakciou...

buď rada, že tvoj manžel ten kodnóm toleruje dobre...

my fičíme na Durex Extra Safe, takže si skutočne nemyslím, že by bol môj partner nejaký sebecký :))))))))

alussska

Áno Misis, úplne s Tebou súhlasím, my máme s oboma veľmi dobre skúsenosti a hlavne keď je u nás dlhšia pauza pohlavného styku, manžel automaticky siahne po Durex Performax, aby dlhšie vydržal. Podľa jeho tvrdení, to čiastočne znecitliví penis, čo prispieva k menšiemu vzrušniu a oddialenej ejakulácii. Ale ešte nikdy nepovedal, že má on sám z toho menší pôžitok. Po prečítaní tejto témy, som sa ho na to opýtala ešte raz a tvrdí že je hlúposť, aby si s kondomom muž užíval sex menej. No verím, že sú takí, ktorým je zle už len pri pomyslení na kondom. Hm, nechcem byť hnusná, ale zrejme sú to hlavne tí muži, ktorí myslia viac na svoje potešnie, ako na pohodu a vzrušnie partnerky.

Misis

Takze reagujem na tieto kondomy.Vyskusali sme ich s partnerom.Vobec ziadne problemy s nim partner nema.Mame dlhsi pohlavny styk.Vyskusali sme aj Pepino Longaction a vobec nevidime rozdiel medzi Durex performa.Takze ja mozem odporucat ze naozaj predlzia pohlavny styk

lionesssssss

si sa pýtala, aké máme skúsenosti, či ???? niečo som nepochopila ???? som ti napísala, aké máme skúsenosti

pepino sme neskúšali - pochopiteľne po takej nepríjemnej skúsenosti s Durex Performa by sme boli na hlavu padnutí keby sme skúšali aj iné podobné kondómy

Misis

A co potom pepino-Long Action?Citala som stare diskusie a vraj to co si napisala ty lienoesss je hlupost.Ze na kazdeho to posobi inak.Tak ja neviem.

lionesssssss

skúsenosti sú veľmi zlé... ak chceš aby tvoj priateľ aj mal niečo z toho sexu , tak vážne neodporúčam... stŕpne mi celý penis a vraj je to veľmi nepríjemné

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Durex performax - Fórum - ZDRAVIE.sk