Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chcela som si dat predpisat antikoncepciu no mam problem pls pomoc

Príspevok v téme: Chcela som si dat predpisat antikoncepciu no mam problem pls pomoc
michelle2487

Mam 15rokov trz budem mat 16 a chela som si dat predpisat antikoncepciu. Konecne somsa donutila ist ku gynekologicke a ta mi povedala ze bude nutny podpis rodica mam tam ist este v pondelok pre dake vysledky tak ma napaldo nemozem sa jej na to este spytat? pretoze mi povedala ze mi predpise na 1 mesiac -aj predpisala- ale ze dalsie az po podpise rodica.. ale ja som bola natolko vystresovana ze v tom moemente som nevedela uplne zareagovat a vsetko povedat a pod.. tak ma napadlo co mam robit? mozems a este na to spytat? a dalsia vec ona by si mala cenit a brat ako zodpoveddne ze este pred1.pohlavnym stykom som tam dosla s tymto .. prosim poradte-- ved aj priatelov otec(policajt) povedal ze by bol rad kebyzemam ak by k tomu uz doslo lenze on ma uzasnych rodicov a s mojimi si natolko nerozumiekm takze toto by nepreslo a predsa som dievca.. myslite ze mozem este spytat a skusit dohonut ?? dakujem

nnn

tak ved zisti si že akých máš lekárov/gynekologov v okolí... a informuj sa u nich že keby že si chceš dať predpísať antikoncepciu a máš už po 16 či treba súhlas rodiča... (myslím si že niee) a ved antikoncepciu začni brať až ked budeš mať 16... niet sa kam ponáhľať.. a zato že to povedal priat:eľov otec nemusíte mať teraz hrr hrrr sex :) a koľko ste už spolu? ved vydrž... ten mesiac.. potom čo budeš brať teda ten prvý mesiac tie tabletky. .aspon uvidíš či na teba tvoj priateľ čaká a či mu na tebe záoleží :)

takže ja by om to tak spravila že v apríli keby som už mala 16... by som šla gynekologovi predpísať si talbekty.. a niekedy v maji by bol môj prvý sex.... :)

michelle2489

noo a ved my sme sa tak dohosli to aj jeho otcino navrhol aby som mala taky mesiac mesiaca nieco dopredu takze ta 16 by bola pohode a pak pocakme mesiac a pak no D::Da teda mam ist k inemu uz radsej ?:D lebo tato mi pak mozno neda :D

michelle2489

oukeej diiky moc :D a nemam ist pak radsej uz k inemu :D lebo ona bude vediet ze som zt vtedy chela a ved trz v parilily budem mat :D:D takze nemam ist pak radsej uz k inej ?:D:Da diiks :)

nnn

ahoj tak počkajte do tvojej 16 :) aj ja som tak nejak začínala.. a gynekolog mi predpísal antikocepciu bez rodičovského podpisu... počkaj do tvojej 16.....so sexom... a potom zmen gynekologa.. :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chcela som si dat predpisat antikoncepciu no mam problem pls pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk