Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oholená vs. chlpatá

wreck

netriepkame sprostôstky, lilinka, ano? UPLNE nie si nikdy a najma nie tam, kde ti lizanie robi najviac, ano? iba ak voskom alebo tymi brazilskymi chujkovinami. vzdy zostanu nad klitorisom v hornej casti zoseknute xlpky, ktore pri lizani pichaju. a cele to mas prevratene v tej svojej vymytej hlavicke, akokolvek peknej. a zena so strniskom je nieco ooootrasne priiiiserne nechutne. nie zena, ktora narastla taka, aka narast mala. preto sa tie inteligentnejsie len vhodne zostrihnu, nez by sa im to malo nechutne nacerveno zapalovat a uz na druhy den ich driapat v nohavickach.

ale ked vacsine vyhovuje mat cervene pozapalovane chronty na prcinke, nechutneeee na opakovanu tycku, treba vam to nechat.

lilia pure

oholena uplne na hladko. tak mi je to prijemne, lebo neznasam chlpy ani nie tak na pohlad ako na dotyk a je jedno v akej dlzke. nemohla by som mat partnera, ktory ma rad nejaky ten porast ci uz na mne alebo na sebe tam dole a pod pazuchami (a samozrejme na mne nohy a na sebe tvar a krk)...fuj. nastastie su taki chalani, ktori to maju radi tak ako ja.

petusik

Nechápem,čo s toho robíte takú vedu.Myslíte si,že pred sto rokmi ženy smrdeli,lebo mali neoholené,vôbec nie,akurát mali možno menej gynekologyckých problémov ,ako tie oholené,pretože všetko na tele má svoj účel.To len móda je samostatná najmúdrejšia kategória,ktorá všetko obracia naruby.Vylamovanie nôh vo vysokých podpätkoch,preštikávanie drieku korzetmi...aký je v tom rozumný argument?Volakedy sa vyholená žena hanbila ukázať aj u doktora,lebo vtedy to bol znak ,že asi mala filcky,a musela si ju oholiť.Teda dnes je to asi ,,prevencia,,?
Ja som tiež občas mojej urobil na baranici srdiečko,či ,,polofúza,, a to sa vám ešte ani o chlpoch nesnívalo.Pokial sa dodržiava hygiena,nevidím žiadny problém,či sa k potešeniu prehrabem hustým pralesom,alebo hupnem do studničky ako po tobogáne. :-))Hlavne aby nebola vyschnutá.

lost

Zaujimave, ludom nevadi ked chytaju chlpateho psa - ba dokonca cudzieho a dobrovolne..

Inac, myslim ze idealne je to s blchami..

sisa159

no čo ja viem. pri priateľovi je mi to jedno on je ako stihne ale väčšinou oholený. však ho milujem nebudem sa nad takými kravinami pozastavovať a ja uplne dohola stale

Joo

no co ja viem hmmm .... nejakeho chlpateho extrema som este nemala ..... ja ked som zalubena mne by to mohlo byt hadam aj jedno .... neviem ,neviem

ander

lol :)) tým že si si ako kritérium určila chalanov a baby do 25 rokov tak si si aj sama odpovedala :)) skús sa spýtať inak, len babičiek od 60 vyššie :D bezpredmetné diskusia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oholená vs. chlpatá - Fórum - ZDRAVIE.sk