Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prerezana šľacha na palci

Príspevok v téme: Prerezana šľacha na palci
martin89

Prosim vás vie mi tu niekto poradiť..Pracujem v zahraničí v Mníchove a v práci som si rozrezal palec a prerezalo mi aj sľachu.:(..Hneď sme išli do najbližšej nemocnici kde mi to ošetrili a snažili sa rýchlo zohnať odborníka na poranenia ruk..Za ten čas mi to ošetrili a zaviazali,,snažili niekoho zohnať no nik im nedvihal,,povedali mi že s tým musím ísť na druhu kliniku v meste pre specialne operacie s rukou no tam už nikto nebol v ten deň lebo bolo okolo sedem hodín večer,,napísali mi prenu adresu a povedali že zajtra ráno 8:30 mám byť v tej klinike a tam mi to daju pekne na poriadok..Ráno o 8:30 som tam bol no tam mi povedali že tam nie som napísaní nikde tak musím počkať...Počkal som asi po 3 hodinach ma zavolali odviazali mi to a povedali mi tam že mi s tým nemôžu nič urobiť lebo sa to nespravilo hneď v ten deň tak že to musím mať takto minimalne 3 týždne a až potom ma čaká operacia..Je takýto postup normálny ?? naozaj mi to už nemohli spraviť..?ale musím to mať takto dlho nehybne a nezošite 3 týždne ?..v piatok mám ísť na prevez ..Palcom nemôžem ani pohnúť cítim len ako keby som mal dáky kolík pichnutý v ruke s ktorým nemôžem nič robiť...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prerezana šľacha na palci - Fórum - ZDRAVIE.sk