Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Praskanie v kĺboch

Príspevok v téme: Praskanie v kĺboch
ivusa123

Ahojte,
už niekoľko dní pozorujem, že mi začalo praskať v kĺboch. Spočiatku som si to ani neuvedomovala, napríklad ak idem dolu schodmi, tak mi členky praskali stále, síce menej, ale praskali. Takisto ak som v práci a po dvoch hodinách som sa zodvihla, aby som si trocha natiahla kostru, prislo mi normálne, že mi prasklo v oblasti panvy, ale teraz (posledný týždeň) mi praská všetko a stále, od členkov, cez kolená, bedové kĺby, chrbát, ramená až po zápestie! Mám trocha strach a vôbec sa mi to nepáči, kde môže byť problém? Je to nedostatok niečoho, ak áno, čoho a aké lieky by som si mala zohnať v lekárni? Pretože zatiaľ som čítala len rady so želatínou a avokádom...
Ďakujem

makarena

Ja už dosť dlho užívam Gelatina plus maritime, ktorá sa predáva v obchodoch pre športovcov. Mala som tiež podobné problémy plus bolesti a už dosť dlho mám pokoj. Je to dosť drahé - 25 eur.

DoomD

Zdravím rad by som sa spýtal mam 16 a odjakživa mi praska v nohách ale pozorujem ze za posledné týždne ma to pri dlhšej chôdzi začína aj bolieť. Pomôže mi ta výživa alebo čo to je ... čo mi odporúčaťe ? Ak anno hodtemi výrobok aký si mám kúpiť vďaka.

ivusa123

A teda aku klbovu vyzivu by si mi odporucal? Nie je mozne, ze to "prejde samo"?
Inak nemam ziadne bolesti, ani pri namahavych pohyboch, ani pri sporte... Jedine tie zvuky zneju hrozne..

StanleyH

Hlavne si nekupuj ziadle lieky v lekarni. Lieky na klby neexistuju. Na to je klbova vyziva a aj to nie hocijaka. lebo drviva vacsina su to chemicke veci a nekomplexne veci. Sportovanie by ti nemalo sposobovat bolesti, ak robis len zumbu a jednoduche pohyby

ivusa123

Mam 21, myslim, ze uz nerastiem, 175cm staci :-) Neberiem nic na klby.
Oficialne som studentka, ale uz dva mesiace som zavreta na praxi v kancelarii a sedim na zadku. Sportom sa venujem len trocha, chodievam si zabehat, ale nie nejake dlhe vzdialenosti, len tak na rozhybanie, alebo si taku polhodinku zvyknem zatancovat zumbu/aerobik. Inak nic namahave, tak tomu nerozumiem.
Co s tym....?

StanleyH

Praskanie je sposobene slachami. Kolko mas rokov? rasties este? beries nieco na klbovu vyzivu? Aku pracu vykonavas?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Praskanie v kĺboch - Fórum - ZDRAVIE.sk