Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make up na zmiesanu a mastnu plet

Ewka12

ja som uz tiez vysksala vselico a najlepsi co som mala je: La Roche-Posay UNIFIANCE Fluide Mat make-up, stoji okolo 25e,ale oplati sa.je lahucky,super kryje a nie je ani vidiet ze mas make up.este ma prekvapil od essence natural and soft z DMky,je lacny a tiez fajn

Urgentne

ahoj Karolinka, ak mas takzvanu "T" zonu co znamena ze celo +nos su mastne a ostatok tvare trpi nedostatocnym hydratovanym potom je dobre mat vhodnu kozmetiku,moj typ:kedze mas trochu aj akne kup si korektorku za 2,5e v dm markete essence "Stay natural concealer" hlavne si vyber vhodnu farbu, tato konturka je unikatna pretoze jej mozes na postihnute miesta naniest velmi malo pomocou stetiny ktorou sa roztiera nechaz chvilu oschnut a potom rozotries prstom(je to velmi dolezite najprv nechat mierne zaschnut az potom upravit do stratena!)tato korektorka je absolutne nemastna a tak ti nezatazi tvoje mastne partie nanajvis mozes s nou skorigovat vsetky nerovnomernosti celej tvare bez pouzitia make-up-u kt. ja moc neuznavam.Ale, este pred touto korektorkou si tvar poriedne umy penistym prostriedkom a osetri ju kremom "Bioderma sebium AKN" tento krem vobec nezatazuje takisto mastne partie ale dostatocne hydratuje tie suche,potom si daj tu korektorku a nakoniec celu tvar jemne zapudruj pudrom vo vhodnej farbe v suhlade s korektorkou tak bude plet matna a mastne partie pod pudrom zaniknu a suchym to neublizi pokyal ich dobre nakremujes tym kremom a nanesies rozumnu vrstvu pudru(na ne mozes dat aj pudru menej ako na mastnu)...vzorku kremu ti urcite da zadarmo tvoja dermatologycka alebo v lekarni na vyziadanie...celkove naklady:krem cca 20e(vydrzi dlho)kupuje sa v lekarni,korektorka 2,5 eura a puder asi do 7e k tomu pudru samozrejme mozes pouzit este jeden (ruzovy/cerveny)specialne na licne kosti.

muse_placebo

ja pouzivam rimel match perfection-ten sice moc neprekryva, ale ked ako korektor pouzijem dermacol cover je to uzasna kombinacia:D :D

kivadlo

baby chojte do parfumerky a pytajte si shiseido kompaktny make up v modrom baleni stoji okolo 25 euri ,je to pre zmiesanu plet ,,pouzivam ho uz vyse troch rokov a je najlepsi!!nemozem porovnat zo ziadnym inym !odporucam

simka111

Ja si tiez neviem vybrat.. mala som vsetko mozne ale nič s čim by som bola na 100 % spokojna...nedavno som mala od maybelline bola som celkom spokojna :D ked smi skoncil kupila som si od dermacolu s tea tree olejom ale mam pocit ze je dost mastny a dost sa zlieva... na nete so pozerala od Clinique mejkap na akne...je tam vsetko do podrobna o nom popisane ale neviem ci je naozaj taky dobry... ale cena je urcite vysoka.... nema s nim niekto skusenost?????

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.