Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ja to dokážem :)))

Príspevok v téme: Ja to dokážem :)))
Tia52

Ahojte, takže idem na to! V pondelok som si definitívne povedala, že musím schudnúť. Mám 21 rokov, 166 cm a vážim zatiaľ najviac, čo som vôbec vážila: 68kg. V roku 2009 v novembri som začala chudnúť pod dohľadom osobnej trénerky a v priebehu 4 mesiacov som schudla 5 kíl a krásne sa mi zmenila postava. Potom sa niečo stalo a vrátila som sa na 65. Počas roku 2010 som bola často chorá, čo mi nedovoľovalo cvičiť, tak som nechutne spohodlnela. Teraz na narodky som dostala darček: chodím cvičiť na vacuwel a do vibrosauny. Uvidíme konečný výsledok na konci apríla.
Myslím, že moje šťastie je, že mám pevnú vôľu a viem povedať nie. Vzdala som sa sladkého, vyprážaného a tučného...pijem neustále čistú vodu z vodovodu. Vždy ju mám so sebou všade.
Bohužiaľ som nikdy nebola štíhla, ale viem, že to je len moja vina. Moja mamina je ako modelka ;P
Mám doma orbitrek, ktorý milujem :))) chodím na zumbu 3x týždenne a posilňujem 2x týždenne.
Myslím, že najťažšia časť dňa je po obede, vtedy ma pravidelne pochytí chuť na sladké...a stalo sa, že som neodolala, čo ma dosť štvalo.
Chcela by som túto tému otvoriť a snažiť sa podeliť o svoje...dúfam úspechy, ktoré prídu.
Môj cieľ je cez leto konečne vyzerať skvelo v plavkách a verím, že to zvládnem, BTW akákoľvek rada ma poteší :))
Ďakujem a držte mi palce ;)

Tia52

jahodka123, budem ti drzat palce. Moj ciel je max 55kg, ale skor by som to chcela na sebe vidiet :))
Ale, uspokojila by som sa aj pod 60 ;)

jahodka123

ja mam 23 r., 168cm a 65 kg. najradšej by som mala 57 kg, jak ked som išla na strednuu, ale to asi nehrozí :DDD som rada, že sa mi po rokoch podarilo schudnúť tých 10 kg (!!!) čo som pribrala z HAK. Takže sa uspokojím aj s 5 kg, som realistka :D

Tia52

dakujem a nebude vadit, ze je to uz poobede...lebo ovocie viem, ze by sa malo jest doobeda a zelenina skor poobede...ja som velmi ctiziadostivy clovek :)))a chcem ist na 200% ;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ja to dokážem :))) - Fórum - ZDRAVIE.sk