Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

L´Oréal špirála

dada22222

pouzivala som loreal volume collagene, ta bola fajn, krasne maluje, ale strasne rychlo sa mi minula , teraz som si kupila tuto million lashes, ale nemaluje tak pekne ako ta collagene, tak snad aspon dlhsie vydrzi :)

Mia055

Tato spirala VOLUME MILLION LASHES
je uplne super, fakt som s nou velmi spokojna, narozdiel od spiraly Loreal colagen, ktora je drahsia a az privelmi husta a mokra, nemohla som to dat ani na mihalnice, hnus, hned som ju musela vyhodit....

tekvicka_

no mne ked sa dostala do spravnej konzistencie tak aj tak som s nou nebola spokojna, nevyhovovala mi moc ta kefka, hrudkovala sa akoby na riasach, neviem akoby taka prachova, no celkovo som nebola spokojna, uz by som sa bala kupit loreal spiralu. inak pouzivam maybelline zltu ta mi vyhovuje, len zrovna vtedy bola vypredana

Zara.p

To máš smolu.Inak ja som v dm.ku viedla baby čo zotvárali asi 5 špiral z lorealu za 15 eur z jedného druhu podotykam a potom si zobrali nejakú za 2 eura a keď ich sbs upozornil ešte boli drzé.

divaslashes

Rozmyslala som aj ja na reklamaciou, ale zistila som to az par tyzdnov po nakupe, ked som ju chcela zacat pouzivat. Ja nikdy skor neotvaram spiraly, aby mi nevyschli. Keby som to otvorila v den kupy, tak ju pojdem reklamovat. Tiez neviem preco to u nas nebalia do blistrov, u nas je vsetko zaostale :)

Zara.p

To by mohli už baliť aj u nás nielen v zahraničí.Asi by som takú špiralu reklamovala a keď by mali viac takých reklamácii tak by ich možno začali baliť všetke.Lebo blby ľudia to nikdy nepochopia.Neviem či chodia potravinách a otvárajú výrobky čo su zatvorené ako napr.konzervy a vracajú ich naspäť lebo to je to isté.

cayenne

Ja tiež nemám pozitívnu skúsenosť, bola to moja druhá a aj posledná špirála od l´orealu, rovnako ako píšu baby - najskôr riedka, potom hrudková a ani kefka ma nenadchla.

divaslashes

Tak take baby, co otvaraju spiraly hnevaju aj mna. Minule som si kupila spiralu od Max Factor a doma som zistila, ze je vyschnuta, tak som zbytocne vyhodila za nu peniaze. V zahranici som videla spiraly zabalene v blistroch, tak je to ovela lepsie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

L´Oréal špirála - Fórum - ZDRAVIE.sk