bolest kolena

Príspevok v téme: bolest kolena
3nity3

ahojte, mam takmer neustalu bolest v pravom kolene. Nespadla som, neprekonala som ziaden uraz a uz skoro rok trpim bolestou kolena. Najprv som si myslela ze mi chyba nejaky vitaminovy doplnok. Uz dvakrat som brala arthrostop, ani konska mast nepomaha. Ked sedim a mam skrcene koleno bolest sa zvysuje. Takisto ked cupim. Aj pocas spanku ma budi bolest. Ak mozete poradte mi, lebo viem, ze ked pojdem k doktorovi tak mi urcite najprv predpise nejaky ibalgin alebo take nieco, ale to mne vobec nepomoze.

StanleyH

Ortoped ti urcide nepredpise ibalgin. To by bol dobry blbec a ne Dr. No moj nazor na Artrostop na tomto fore je velmi znamy, takze ho nebudem uz opakovat. Preto ti odporucim nas vyzivovy vyrobok na klby co obsahuje vsetky 4 zlozky potrebne na klbovu vyzivu. V tabletkach sa nenachadza lebo tieto latky su rozneho skupenstva a do jednej tabletky alebo prasku sa nedaju zabudovat , ale do gel u ano. Takze ak by si chcela viac info, napis mi. Ostatnym poskuchacom... nepiste znova ze nieco chcem predat, ale pomoct velmi kvalitnym produktom. Pisal som o tomto produkte uz na kvanta takze akekolvek linky uz nebudem posielat lebo kazdy je aj tak mudrlant a ti seriozni ludia, ktorym ide naozaj o svoje zdravie sa ozvu pre blizsie info. trinity, zelam uzdravenie

jaanna

v prvom rade vyhladaj ortopeda-vysetrenie a snimok napovedia viac-ked tymi bolestami trpis uz skoro rok-tak...by si uz nemala vahat....

3nity3

vyskusam tu akupunkturu. dakujem velmi pekne za radu. Dufam, ze to nie je az take vazne, ze by som mala opotrebovanu chrupavku.. To mi zistia asi iba pri vysetreni ze? ja to sama asi nezistim vsak?