bolest krcnej chrbtice

Príspevok v téme: bolest krcnej chrbtice
Ewka12

caute,poradte niekto kto mate skusenosti.mam sedave zamestnanie,pri pocitaci,uz dva roky,hrozne ma bolieva krk,chodim na masaze 1-2x mesacne,vzdy je chvilu dobre a zase bolest.bolieva ma z toho hlava,az migreny,chodim aj plavat a civicit.nic nepomaha,kremy som vselijake uz vyskusala tiez.neviete nieco poradit,ci mam ist k doktorovi a k akemu?

User_37597

no ja osobne ani nie..ale vsak obycajny ortoped staci...a aj keby si cchela nieco viac tak v googli najdes vsetko.od hovna po lietadlo :D

User_37597

tak podla mna ked ta casto boli tak treba ist k napravacovy....nech ti spravia RNTG a uvidis ci mas vyskocene stavce..potom tepla uvolnujuca masaz-napravit a vratit na povodne miesto a kazdy den podstivo cvicit.

Ewka12

nohy si vylozit nemozem kedze mam pracovny stol so zadnou doskou,to sa neda,sediet sa snazim spravne ale neda sa to 8hodin,ale diki za radu toho neurologa

StanleyH

skus spravnejsie sedenie, vyloz si nohy na vyssiu podlozku. Kremy neriesia liecenie, je to tam aj napisane, len utlmuju bolest. Skus neurologa najskor ked vravis ze ta boli hlava. Skus si kazde rano precvivit chrbticu