hemeroidy

Príspevok v téme: hemeroidy
Ewka12

ahojte,poradte niekto,je mi to trapne mam len 25rokov a uz dlhsie hemeroidy,uz neviem z coho a ako na to.mavam tam vypuklu zilu co hrozne boli aj pri sedeni,stolica je strasne bolestiva,ked aj ta zdurena zila zmizne a mam tvrdsiu stolicu hrozne to boli a krvaca.Raz som s tym uz u lekara bola,obvodna sa mi hrabala prstom v konecniku,potom ma poslala na chirurgiu,kde bol mlady doktor,musela som sa dat na styri ako psik,tiez sa mi tam hrabal,bolo to trapne a ponizujuce.kupila som si v lekarni krem,ale nic moc nepomaha,aj kupele z dubovej kory som si robila,akurat ze zlta vana zostala po nom a neslo to ani umyt.ked mam sex s priatelom,tak ma to po nom zacne boliet.

poznamto

ahoj,

tiez mam ten problem, teda mala... a nebola som ani u dr.
ja ti mozem len poradit zmenu stravy... alebo skor zaradit vlakninu a vela vody, pripadne si kup vlakninu v prasku - benefibra...zo zaciatku mi velmi pomohla...denne jem lanove semiacka, aspon 2 litre tekutin zelenina a ovocie, aby stolica nebola tvrda... a pohyb...nezmizlo mi to uplne, ale neboli a nekrvaca...a ta zila neni taka zdurena, takze v pohode obsedim cely den v robote, co sa mi kedysi nedalo... dobre si pamatam na presne tie tazkosti ktore opisujes.. nic prijemne...
tak skore ''uzdravenie''