Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mudr. Fifik, Kramare

iveta 33

Prisla som k nemu s tehotenstvom a pan doktor sa na mna rozculil, ze co chcem skolku????!!!! A to som bola tehotna 3krat. Chladny, arogantny. Zobrala som kartu a podme precccc

iveta 33

Prisla som k nemu s tehotenstvom a pan doktor sa na mna rozculil, ze co chcem skolku????!!!! A to som bola tehotna 3krat. Chladny, arogantny. Zobrala som kartu a podme precccc

iveta 33

aivliS

Pán MUDr. Marek Fifík je veľmi dobrý lekár, citlivo vyšetruje a nemám k nemu žiadne výhrady, som rada, že k nemu chodím...reči o tom, že má záujem o pacientky iný, než profesionálny, sa mi zdajú choré a absurdné... podľa mňa je to dobrý lekár a odporúčam ho...

lemomo

Hmmm, ja k nemu chodim a som celkom spokojna. Je jemny, roztomilo otaca ocami, ked vysvetluje (sice, tak trochu medicinskym slovnikom) a urobi co ma. Stalo sa mi, ze ma nepravom tak trochu zjazdil, ale ine vyhrady nemam. Ako to myslite, ze ho viac zaujimaju pacientky, nez ich zdravotny stav?

Zvieratko6

ja som mala to stastie, stretnut ho u Kocha, toho gynekologa som obchadzala na mile.! Mal otrasny lekarsky pristup a nema to nic spolocne ze nevtipkoval.

Jarinaa

Lucy, jasne, ze vsetko bez problemov, citas tu jasne, ze neindikoval pacientke tumor ako hovado. Niekto musi ozaj sam vyskusat...

Lucy17

Ja som u neho parkrat bola a vsetko bez problemov... neusmieval sa, nevtipkoval, ako mu podaktore vycitaju, ale to ja od lekara necakam. Staci mi, ze citim odborny pristup

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mudr. Fifik, Kramare - Fórum - ZDRAVIE.sk