sli by ste do grecka na dovolenku aj ked...

smajliQa

:D ano.. a este k tomu zomries s priatelom. co je krasne... kazdy by chcel umierat v blizkosti milovanej osoby .. :D ale nie... klud :)

lost

Myslim, ze zomriet na dovolenke je nieco krasne, clovek zomrie v klude, na nadhernom mieste, a ma vecny pokoj :) :D

Lepsie ako byt zabity na cestach u nas, alebo zomriet od hladu u nas, alebo zomriet na starobu - v praci, vo veku 85 rokov.

smajliQa

jezis trubka.....

zakhyntos je nadhernyyyyyyyyyyyyyyyyyy
srala by som na celych teroristov, aj ked neviem na akych :D:D:D:D
nevahaj!!!!! chodte!!!!!

vsevedka

Z hladiska bezpecnosti je na tom teoreticky lepsie Zakyntos, aj ked idem spat do minulosti, v Turecku sa uz nejake atentaty stali, ale to je vsetko v rovine teoretickej, niekedy hrom neudrie 2x do toho isteho a niekedy sa moze zle nieco prihodit i v inac uplne bezpenej krajine, proste budes na nespravnom mieste v nespravnu dobu..

vsevedka

Nechapem asi celkom tvoje obavy terorizmu prave na Zakyntose :-),myslim si, som dost velka cestovatelka a zatial zijem..

Bomby vybuchli i v Spanielsku, Turecku, Taliansku, v Londyne, Moskve, New Yorku, Mexicu a pod. a nakoniec ved vies, obcas uz i na Slovensku (tu len v ramci vybavovania si "dlhov", nie medzinarodny terorizmus)

Tak teda podla mna ten Zakyntos uplne v poho!!! Myslim si, ze na muske by boli ine krajiny ako Grecko a vacsie, znamejsie letoviska ci centra. Bomby s oblubou vybuchuju vo velkych luxusnych nakupnych centrach, v metrach, velkych trzniciach, bankach, ale i policajnych staniciach, ci velkych znamych letiskach, ale samozrejme su i vynimky.

M74

Dnes už nie je bezpečné asi nič, boli sme na Malorke ( pohoda ) a chvíľku po našom návrate tam vybuchla bomba. Ale občas niečo vybuchne aj na Slovensku....Tak to potom nevychádzaj ani z domu.

lost

Ja som chcel ist do Japonska hned po zemetraseni a preco?
Lebo Z japonska stali letenky 2000eur :D
tak tam by nikto "normlany" nesiel, tj. lietadla sa musia vratit, tak by som mal letenky zadarmo :)
a za tyzden by ceny Z japonska boli v norme a mal by som vylet za polovicu :)

lost

Isiel by som. Preco?
Nehovori zo mna extremistcka , alebo adrenalinova stranka aaaale.
Aj tiche Maledivy boli nebezpecne pocas cunami.. a to sa nedalo predpovedat. tj:
kazdy krok nesie so sebou nejake to riziko
ale nemyslim si ze by sa niekto unuval minat teroristov v grecku.
ked uz, tak nebezpecnejsi je podla mna zapad.
alebo severna afrika.

I ked - media vsetko nafukaju a v japonsku bolo presne tak isto bezpecne ako u nas. Staci citat blogy ludi, ktori su presne v epicentre. To su spravy neskreslene a nezafarbene..
Ked poviem ze na zapadnom slovensku je tma, lebo tam zijem a vidim to. tak uveris skor mne, alebo uveris novemu casu ze "svietli slnko!" :D
- to bol len taky nezmyselny priklad, extremny, no niekedy to media zenu do extremu a ked sa vela ludi ozve, tak sa stiahnu, vid JOJka - najskor trepe ze raaaadioaktivita aaaaaaaa a potom ze to je nic, taku vodu by ste mohli aj vypit" to iste markiza, to iste vsetky media.. preto kaslem na vsetko a idem tam kam chcem ist a tak ako chcem ist :)

mataBB

minule si sa bala ze umres z radioaktivity v japonsku a teraz teroristi na zakynthose? nabuduce ta napadne aka kravina? no smejem sa poriadneeee