Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sérum na rast mihlanic

risiacik

Ahojte. Píšete tu o dlhodobom používaní. Musí sa sérum používať stále pre krásne mihalnice, alebo keď sa používať prestane, vráti sa všetko späť? A prosím vás pekne, ako dlho vám vydrží jedno sérum? Ďakujem

mondo

ja ju používam už skoro rok a je to naozaj super vec. Zo začiatku mi robila po zaschnutí biele ako keby lupienky na riasach ale to bolo pre to, že som ju nanášala viackrát.Takže stačí jedna vrstva a kľudne aj cez deň.Urobí krásne riasy.A vôbec neštípe. A navyše aj funguje.Keď som asi po pol roku navštívila rodinu, mamina mi pochválila mihalnice, že či som si ich dala predĺžiť... Problém je v tom, že to sérum je už problém zohnať.

scotty

1.celkový súlad, 2. tvár, 3.postava, 4. oči, 5.úsmev, 6. vlasy, 7.,8.,9.,25.,32.mihalnice :)) netráp sa tým... pre vačšinu chlapov je to uplne nepodstatné, ani si nevšimneme či ich dievča má/nema :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sérum na rast mihlanic - Fórum - ZDRAVIE.sk