Chcem umriet

R.U.R

Nepotrebujes aby ta mali radi. Nepotrebujes nikoho. Kolko mas rokov 16?17? To je normalne. Citis sa tak ako sa citis lebo tvoja prectava o sebe a svete sa konfrontuje s realitou. Musis prist nato, ze svet je jeden velky bordel a musis sa naucit byt hajzel. Zober sprej a postriekaj fotrovi auto. Alebo mu daj klince pod kolesa. Uvidis aky je to skvely pocit ked ho potom uvidis najebaneho.

jajjj

vlastny otec ma nema rad ked je iba troch nervozny tak my opisuje všetky chiby ktore mam či už sa to tika vzhladu alebo niečohi ineho nikto ma nema rad každy sa mi len smeje bez pričiny a pritom som docela priatelsky s každym chcem vychadzať dobre ale nikto si to nevaži chcem umriet lebo som naozaj sam mam sice rodinu ale ani ta ma nema rada tak načo žiť už by som sa aj zabil ale to by som poručil desatoro lebo aj samovražda je vražda nechcem skončiť v pekle viem že aj tu na zemi trpím ale nechcem aj niekde v pekle trpieť a navždy ach to je tak nespravodlive

gigika

Odporúčim ti poprechádzať sa po deckých domovoch,ústavoch pre postihnutých...Sú chorý,bez rodiny a maju silu žiť.Hedikepovaný-bez nôh a rúk...Čo chýba nám-láska?Tú máš vo svojej rodine-a kôli chlapcovi-dievčaťu?Ak on-a o teba nestojí,tak on-a o nestojí ani o tvoje povšimnutie.Zmeň svoj život.Svoje správanie,naber hrdosť,si výnimočný človek-jedinečný na tejto planéte.Ak začneš milovať sam seba-budú ťa zbožňovať aj iné osoby-a všetci ti budú závidieť aká si skvelá osoba...

ta3

Ja, obcas sa stane aj inym, ze nechcu zit, ale ver, samovrazdou nic nevyriesis, pretoze fyzicka smrt neznamena koniec, mas nastastie okolo seba ludi, ktori Ta maju prirodzene radi a ktorym by si naozaj velmi ublizila a to predsa nechces, dokonca mas pred svadbou, tak sa vzchop, zacni robit co Ta bavi, aby si nemyslela na smrt, neverim, ze nemas ziadne konicky, zaujmy, ak sa este necitis na manzelstvo, svadbu oddial, pracuj na sebe a hlavne zacni mat rada samu seba, to Ti velmi pomoze a potom pochopis, ze hoci je zivot niekedy tazky, aj tak sa ho oplati zit, zelam Ti vela sil, aby si prekonala momentalny stav, zdvihla hlavu a isla dalej

Genesis

ale ked sa budes chcet zabit uisti sa ze sa vazne zabijes ... naj pad z velkej vysky 10 a viac poschodi tvrdy podklad a padat na hlavu

osobne som videl ako jedneho sebevraha nejaky veriaci chuj zachranil ked skocil z pristavneho mosta ... po osetreni a dovezeni na psychiatriu ten clovek skocil z prveho poschodia skolky v ktorej bola dana liecebna ... po liecbe dany clovek spachal sebevrazdu .. chvala bohu tenktrat uz uspesne

ak sa zabit tak poriadne ... je mi ale luto ze ludia ktori tuzia zomriet nemaju alternativnu moznost (eutanaziu) a sú nuteni pouzivat taketo drasticke postupy.

Genesis

ak chces umriet je to len tvoja vec ... neber ohlady na rodinu ... nemozes sa predsa trapit len preto aby oni boli spokojny

takze kludne sa zabi je to v pohode ... nebudes prvy ani posledny ... ver ze keby sa z tohto sveta odchadzalo lahsie tak by ta nasledovalo hooooooodne vela ludi

Threesha66

Vela ludi premysla ze chce umriet lebo sa nudia, myslia si ze nikto ich nema rad a ze su samy, ale je to naozaj tak? Chcete? Lebo ja si myslim ze ak by sa vam otvorili sance urobit to, ci skocit z okna alebo pod vlak tak vela ludi si to v tej chvili rozmysli. Tak rozmyslajte aj vy, nevnimajte len to co je negativne ale aj to pozitivne vo vasom zivote.