Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: 90dd od 1.4.2011

ada 68

lejja- ako?pokračuješ?darí sa?ak ti odpadli kočky,ktoré mali plno slubov,tak sa pridaj k nám, mám 90 dnovku od zajtra - tj 18.4.2011-ak si vydržala,tak tie,ktoré odpadli,tak ti budú len závidieť a budú znova skúšať a opať len na chvílu.
držím ti palce a bojuj,stojí to za to. ja idem do boja proti tukom

lejja

Ahojte,tak kde ste sa stratili dievcata?či ste to uz vzdali?Ja dnes bielkoviny,tento den mam najradsej.Piste ako sa vam dari.

Helus

Ahoj lejja je tu mrtvo.A tie cečstovinky som robila,uvarit cestovinu,na omacku osmazit cibulku na oleji,s cesnakom,pridame pasirovane paradajky take v tej tetra pak krabicke,dochutit susenou bazalkou,vegetou,a zmiesat dohromady.

lejja

Tak dnes vitaminovy den,ale da sa to vydrzat.Uvarila som si zel.polievku,lebo je na ovoci nevydrzim cely den.Helus ako si si pripravila cestoviny?Lifik ty co dobre si pripravis zajtra?Ostatne kocky ako sa vam dari?

Helus

Lejja ja pijem tiez bujon zaliaty vriacou vodou v hrnceku,ked som v praci.A to ze sme s dcerou 2,len jej varim,my mame opacne smeny,tak sa malo doma vidime.Ale dala dole tie 4 kila,a neporusuje.Vazim sa 1x v tyzdni v stredu.Prajem pekny den.Ja mam dnes cestovinky,a namety na varenie ceroam zo stranky Kiga.Su tam uzasne receptikyy.

lejja

Lifik tak zajtra asi len cestoviny so zeleninou.Tak ako sa dnes drzite?Ja som uz po veceri a som stale hladna.No dufam,ze to nejak vydrzim.

lifik

lejja,

dnes uz nieeeeeeeeee....
Ja som mala ryzu natural a kadejaku zeleninu...vecer to iste....
Co na zajtra??? cestoviny asi, ci?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90dd od 1.4.2011 - Fórum - ZDRAVIE.sk