ROZHOVOR PRI SEXE

Príspevok v téme: ROZHOVOR PRI SEXE
kristinkap

partner má vo zvyku sa ma pri sexe pýtať, či sa mi páči tá poloha, či som v poriadku a podobne.. viem že to myslí dobre, ale niekedy to preháňa, keď ja sa snažím sústrediť na samotný akt, sex pre mňa nie je diskusné pole, ale nechcem ho uraziť aby bol ticho.. ako mu to jemne naznačiť? Minule napríklad chcel počas sexu aby som mu niečo povedala.. čo ma nahnevalo pretože som odmietla a on sa urazil. Stáva sa vám to? Ako to riešite?

ivuliatko

NO ANO STAVA SA MI TO JA SOM ALE TA KTORA CHCE BYT STIMULOVANA SLOVAMI TIEZ NEZNASAM MLCANIE PRI SEXE A PRAVE ZE MOJ PARTNER MA NA TO OPACNY NAZOR TEN NEHOVORI PRI SEXE NIE JE TAK NAUCENY JA ZASE ANO MNA TO PROSTE STIMULUJE VIAC VZRUSUJE TAKZE NIEKEDY JA SOM TICHO VYHOVIEM JEMU INOKEDY ZASE ON SA CHYTI TOHO CO MNA VZRUSUJE TAK TO SKUS AJ TY MOZNO TO TVOJHO PARTNERA STIMULUJE VIAC A VIAC HO TO VZRUSUJE NECH SI NEMYSLI ZE SI NESCHOPNA A NEVIES MU POVEDAT NEJAKE PERVERZNOSTI LOL

kristinkap

presnejšie - viem že v sexe je komunikácia doležitá a nerobí mi problém mu naznačiť aby sme napr. zmenili polohu, alebo čo robí dobre a zle, ale robím to po sexe a nie priamo počas neho.. myslíte si že je chyba vo mne a mala by som s partnerom počas sexu viac hovoriť?? Je to moj druhý partner.