Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akne, skvrny a jazvy

Príspevok v téme: Akne, skvrny a jazvy
arja

mam mierne akne,no problemom su skor skrvrny po akne(jazvy?).Plet mam k tomu aj zacervenanu,teraz to nie je az tak zle,no v lete je to hroza.Staci mi par minut na slnku a uz som ako paprika.
Plet mam raz suchu,raz az privelmi mastnu.Co by ste mi poradili?

Podotykam,ze koznym nedoverujem a ani dostupnej kozmetike na trhu nie.Volila by som radsej nieco na prirodnej baze.Co tak oleje? Mate s nimi skusenosti? V nasom meste su dostupne tie od znacky Saloos.Je to kvalitna znacka? Pripadne,poradte nieco vase na moj problem.Dakujem vaam

koalka

ahoj, ja som za svoj život obehala 3kožných z dôvodu akné, kt. mi nasadzovali stále antibiotika a tie isté kremiky a pod. Nezaberalo.
Určitý čas som navštevovala aj kozmetičku, kt. ma čistila ale to mi tiež nepomohlo.
Až nedávno som bola na takom vyšetrení microkamerou kde mi baba uplne presne opísala môj problém. Ja som si myslela, že mám zmiešanú pleť, lebo raz je mastná, raz moc suchá a citlivá. Niekedy mam vyrážky na čele a na nose inokedy na lícach.
A ona mi povedala, že to je znak veľmi suchej pleti.Ja sama som ostala zaskočena lebo ozaj by som skôr seba pripisovala k zmiešanej.
Odporúčila mi laser, zrejme ten, ktorý tu už spomínali a vyhýbať sa mechanickemu čisteniu na kozmetike.

Týmto by som sa chcela obrátiť na ostatných či mi niekto nevie poradiť kde v BA poprípade blízke okolie, hlavne za rozumnú cenu je nejaka kozmetička s laserom. A nemyslím centrá krásy typu esthetic, beautyclinik a pod.

VolvoS40

Ahoj arja
mozno by som ti vedel nieco porad s prirodnej kozmetiky ak chces napis mi na moj meil tvitek.@mlproduktion.sk

majisko

Barbie12 poraď lekárku, v ktoro m meste
a ako prebieha liečba súrne potrebujem pre dcéru riešiť a hlavne kde kamarát bol na laser ako to prebiehaloa čo to stálio budem dačná za skorú odpovˇd

Brusnicka

Skusala si nejaku slnecnu kozmetiku proti slnecnej alergii alebo zz sensitive alebo extroderm z lekarne? Ja som mala tiez tieto problemy iba cez leto, vdaka bohu mi to preslo...skusala som si prikladat aj obklady z repika a harmanceka, ale to nie je na dlhodobe uzivanie...

arja

barbie12 som z kosic a ako prepac,ale 60€ davat na koznu a to este mesacne,tak to nie. Aj tak si myslim,ze ked ti liecba u koznej skonci,akne sa vrati.Cize skoda casu a penazi

barbie12

arja odkiaľ si? ja som si tiež myslela že kožní lekári sú na nič, teraz chodím k lekárke pri ktorej míňam pri každej návšteve minimálne 60 eur + náklady na cestovné, ale oplatí sa... a ak máš jazvičky, je na to leaser ktorý to odstráni, kamaarát mal neskutočné jazvy po akné a teraz má pleť ako bábatko...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akne, skvrny a jazvy - Fórum - ZDRAVIE.sk