Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Jazda bez šoferáku? Pokuty?

lost

jj, ten ukzuje o nieco naviac stale :)
bohuzial jazdim podla GPS rychlosti :D
ak ho mam pri ruke..

tak nech meraju na rizikovom useku, nemam eura navyse na pokuty za jazdu na prazdnej dialnici :D :D

M74

Domov pozdravy moc neposielajú, potom sú problémy s dokazovaním, kto sedel za volantom a pod. Ináč bežne jazdím +10km na tachometri a aj keď merali tak ma nezastavili. Tacho ukazuje o takých 7km viac a takisto policajti tolerujú pár km/h naviac.

lost

jaj super :)
tak asi som im preklzol teraz :D
ja neviem no, vdzy idem ked meraju, ale teraz nemerali a kedze som nechcel meskat, tak som trosku nepozeral na tachometer :D
a potom ze prask, radar tu, radar tam, radar vsade...
cize ziadny pozdrav domov ? ci aj to sa moze stat? niekde som cital ze aj tak robia obcas...

M74

Na diaľnici skoro vždy idú dve policajné autá, to zadné je civilné a meria. Vpredu ide normálne policajné a keď zadný nameria, predný ho zastaví. Žiadne veľké nahánačky sa tým pádom nekonajú.

lost

Mna by zaujimalo, ako funguju tie pojazdne radary, teda tie v civilnych autach, na dialniciach ?
Napr, predpokladajme ze clovek ide po dialnici a auto XYZ na neho zo zadu blika svetlami. To by bolo uplne OK, ale za DESAT SEKUND NA TO sa v radiu ohlasi dopravny servis ze auto XYZ meria po dialnici :D :D :D
(tomu sa hovori blbe casovanie ze, chudak vodic :D )
Ale to auto XYZ sa len zaradi do streneho pruhu a ide pomaly..
Cize je relativne extremne pravdepodobne ze to auto XYZ bol radar.
Su dve moznosti?
- policajti neskor zastavia tych co idu rychlo, napr pri odpocivadle?
- poslu domov pozvanku, pohladnicu, alebo pozdrav, ci nieco take aj s foto a rychlostou a sumou ktoru treba uhradit ako pokutu ?

M74

Otec vyrástol v predvojnovej Bratislave, takže od malička vedel maďarsky a nemecky. Ináč to by mohla byť celkom pekná príhoda ako dostal vyše 70 ročný cyklista pokutu za rýchlosť na bicykli :-)

M74

lost: Môjho otca na bicykli zastavili policajti v Rakúsku, že prekročil max. rýchlosť (20km/h ). Ale to si robili srandu.
A to že policajti nezastavujú drahšie autá, to sú asi také naivné názory ako že netreba mať vodičák. Ja jazdím mesačne 1000km a policajti ma zastavia tak raz za 2 roky. A to mám buď obyčajné, alebo staré auto.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Jazda bez šoferáku? Pokuty? - Fórum - ZDRAVIE.sk