Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Ako často jete sladkosti

Iveta Michael

och a zabudla som na dôležité :

oblátky s medom by osm jedla aj každý deň:)) a teším sa teraz na ne cez Vianočné sviatky:)

Iveta Michael

Ja len vtedy ked mám na to staršnú chuť a to je u mňa dosť nevypočítateľné :)

čokoládu nemám rada vôbec,teda nie tabuľky ale zase mám rada tú horúcu karamelovú či s banánom...a šlahačkou:)

a milujem niektoré sladké jedlá ako napr.Prešporská buchta/v Auparku robia cez víkend:)/ kominárske gule,ovocné knedlíčky zo strúhankou atd.

a staršne ľúbim domáce koláčiky a niektoré torty..mňam:)) a ešte milujem a to aj potrebujem jesť hroznový cukor!najmä ked som slabšia,malátna mi to pomôže vždy...

simka111

Ja mam sladkosti veľmi rada, jedla by som ich vkuse, ale nemôžem si to dovoliť, pretože mam potom zlu pleť a bojím sa aj o žaludok, lebo dobre travenie je zaklad pre dobre zdravie... pribrať mi treba, ale mne sladkosti nepomôžu ani keby neviem čo... :) :) Ale ja mam december vždy taky nezdravy, kedže je Mikuláš , potom mam narodky, Vianoce, Silvester... :) ale ked si poviem že teraz budem jesť zdravo, tak to väčšinou dodržím.

angela85

ja mám veľmi rada sladké, ale dokážem byť aj mesiac bez sladkosti, ale keď je nejaká oslava a je dobrá torta, tak si dám kúsok, no ja som závisla od sušeného ovocia a orieškov, neviem či je to sladkosť, ale vždy koľko si kúpim, tak toľko aj zjem, nemám konca, proste neprestanem, kým neni sáčik prázdny. Tak si to radčej nekupujem iba ak tak pred krámami
mne namiesto sladkosti stačí káva s mliekom a ovocia tiež dosť zjem

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako často jete sladkosti - Fórum - ZDRAVIE.sk