Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysoká škola

Príspevok v téme: Vysoká škola
LuLuCinka2093

síce som na strednej( OA ) este len druháčka...ale uz som rozmýšlala nad Vš, len sa neviem rozhodúť....
vedel by mi niekto poradiť nejakú Vysokú školu ktorá nieje až taká náročná ako napr. Právnická...a hlavne kde sa nerobia príjmačky z matiky lebo tú nemusím a vôbec ma nebaví

žažiká

vies ono by si mozno studovala este dlhsie. Nestacia skolstvu peniazky tak vymyslaju ze predlzia studium o rok...neviem ci to plati aj pre dennych a ci uz to svalili, ja aj pretoto uz neplanujem ist na mgr. lebo dalsie 3 roky platit 1500 eur na rok skolne...to by ma piclo...

LuLuCinka2093

asi to vidím tak ze na ziadnu Výšku nepôjem....lebo ked som tak nad tým rozmýslala zase by som musela 5 rokov studovat ...a uz ma to teraz nebaví a to este 2 roky si posedím na strednej

adka0312

Ja som tiež chodila na OA a takisto ako ty som matiku z duše nenávidela. Odporúčam SPU v Nitre, odbor Európske rozvojové programy. Myslím si, že tento odbor je ako vyšitý pre študentov z OA. Štúdium sa skladá hlavne z ekonomických predmetov, predmetov z oblasti Európskej únie, jazyka, práva a hlavne žiadna matika, chémia, fyzika ani nič podobné. Minulý rok som tento odbor ukončila, aj keď je len trojročný (Bc.), po ukončení sme boli bez príjimačiek prijatí na podobný odbor (Ing.)Dokonca sme mali aj účtovníctvo, čím sme mali oproti gymnazistom poriadnu výhodu :-)Ináč, príjimačky som robila z podnikovej ekonomiky a ANJ. :-)

smajliQa

nemozeme ti radit, ked nevieme co ta bavi..

ja osobne by som isla na prvom mieste studovat urcite cestovny ruch.. moj sen... moj nazor... moja osoba.. takze tak.. kazdy je iny..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysoká škola - Fórum - ZDRAVIE.sk