Second - hand

soffa

ja som raz isla dat veci na cerveny kriz.vyprate veci-len uz ich nikto nenosil.a ona na to.ze potrebuju mat blocek z cistiarne,...a ja ved to je ciste,,vyprate!normalne som zostala zaskocena,ze preco to potrebuju mat vyprate,ved niektory cigani to beru rovno z odpod.kosa...uz ma tam nikto neuvidi.za dobrotu na zobrotu.ak si niekto nevie vazit to co clovek robi tak to nema vyznam.

polepetkova

a najmä, pokiaľ ja viem, to sa nedá len tak, že donesieš do sekáča nejaké svoje staré oblečenie.. v slovenských sekáčoch sú veci poväčšine zo zahraničia a pod.. a samozrejmem, musí to prejsť mega kontrolou a kadečím iným..

lost

nj, ale co ak si to matka necha a dietatu neda nic :)

verit dnes niekomu ?

to je tazke, velmi tazke..

ale suhlasim ze nie kazda charita je taka, ale je to rovnake ako stavka na rulete.. nikdy nevies ktore cislo padne :)

mam celkom dost skusenosti, ci uz z ulice alebo z online sveta, myslim s charitou a vsetko okolo toho, ale chyba tam transparentnost, absolutna transparentnost a potom by sa tomu dalo verit, nech to stoji hoci aj 10% z prispetej sumy.

DIEVCAzoSVK

ale tak nie vsetky detske domovy su take a okrem toho,charita je nieco ine. mozes to zaniest do nejakeho domova pre osamele matky alebo podobne,tam urcite nemaju veci navyse a mam skusenost,ze sa vzdy o veci "trhaju". a ano staci prist a povedat,co chces.

lost

nj, presne toto je dovod preco prestavam verit na charitu, vzdy si to nejaky *** musi nechat, resp. seknut si proviziu. za to by som ich postavil k muru, absolutne bez milosti. ale zakon je na nich kratky, pochopitelne..

DIEVCAzoSVK

pokial viem,neda sa. ono to oblecenie vraj prejde nejakym osetrenim,pretoze je pouzivane. ale suhlasim s charitou,tam zanes :)

smajliQa

na charitu?? zabudni... raz som bola do detskeho domova odniset veci, oblecenie...... hracky.. plne kabele.. aj s kamoskami... a dosli sme tam.. a oni notebooky na stoloch a telefony.... a ta veduca co tam bola hovori ze. no hodila by sa im futbalova lopta...

v tom deckom domove ma nikto uz odvtedy nevidel...

smajliQa

inak toto by aj mna zaujimalo. ja mam doma niektore veci este aj s vysackami. som si to kupila a sa mi to akosi nepozdavalo, tak to tam lezi a zbytocne zabera miesto..

vyhodit to nechcem je mi to luto... a davatnejake inzeraty, tak to sa mi tiez nechce.. dajte niekto nejaku radu pls.. dik :)