Menštruácia mi mešká už 5 mesiacov!! Čo s tým?

Amelie20

Ahoj Loluska, prosim ta neboj sa :) Jasne, ze to moze byt zo stresu, je to velmi bezna pricina. Poznam kopec pripadov, ked to babam meskalo, kludne aj 2 tyzdne, a bolo to v pohode. A kedze tehotenstvo mozes vylucit, tak fakt nevidim dovod na stres. Skus sa ukludnit, ono to pride. Ale ak by ti to co ja viem po mesiaci neprislo, alebo by si mala ine problemy k tomu, tak by som isla ku gynekologovi, on je jediny kompetentny to riesit. No skutocne netreba panikarit,ak keby to bol nejaky problem, isto to nie je nic vazne :)

loluska:523

prosim vas poradte mi mam 15 som panna a kramy mi meskaju 10 dni moze to byt tym ze som pod velkym stresom ???? a este od kedy mi zacali su pravidelne ja nwm co mam robit som zufala

xem

načo by sa radila s mamou ? ako nič proti nej nemám len čo vyrieši s tým že jej kolíšu hormony asi nič normálne choď gynekológovi máš 17 tak snáď nebudeš mať problém roztiahnuť nohy však ..

repka

porad sa s mamou - ta dufam o tom uz vie a chodte radsej k lekarovi...
.. inac aj ja som dostala prvykrat a potom az po roku zacalo vsetko normalne fungovat.... ale u lekara som bola...

dejavu2310

Ahojte,
mám 17 rokov a poradte ti mi prosim Vás.Stále mi menštruácia mešká a neviem čo mam robiť. Nekedy som to mala a potom 5 mesiacov nič alebo som to nemala 1 rok a tak stáále čo mám robit ja už neviem !!!!!!! :( :( :( :(

jennie

ahoj..pokial mas velke obavy najdi si gynekologa a zajdi za nim...da sa pichnut aj injekcia na vyvolanie menstruacie

casanta

Len sa neplas, pokial si s nikym nespala, tak sa nemas coho bat...v tvojom veku je to normalne, mne meskala aj rok, a to uz aj ked som mala 17 rokov...a doktor povedal ze som v poriadku....

bazalka

Áno, naozaj je to v pohode. Keďže ti menštruácia ešte len začala, môže to chvíľu trvať, kým sa dostane do "normálu".

7454

..nebud nestastna,istotne si len zacala menstruovat,na zaciatku sa to stava,poznam jednu pani,ktora po prvej menstruacii na druhu cakala rok,su to len hormony,ale ak mas obavy,tak zajdi k deckemu gynekologovi..