Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

JE prava ze ked honim bude mensi ????

lolec

Mam 16rokov.. A beriem zatial protein a o chvilu aj kreatin.. cize protein mam zo stravy a kreatin sa tvori v tele. takze by sa nemalo nic stat ne? Neviem vyskusam a potom vam dam vediet ze co a ako.

Kvety zla

petel ani by ma nenapadlo ze to nie je pre kulturistov :)
len sa mi zdalo ze NO teda oxid dusnaty (po anglicky nitric oxide) je vo zvysenej miere v ludskom organizme nevhodny, ze ho maju pouzivat iba ludia chori na kardiovaskularne ochorenia pretoze ma mnozstvo vedlajsich ucinkov, ale ak sa jedna len o nejaky doplnok stravy ktory predsa uzivaju kulturisti a fitnesaci (ti predsa jedia vsetko len zdrave! kde by oni zrali anabolika! to su len povery!) a ktory je nieco uplne ine ako oxid dusnaty, len ma rovnaku chemicku znacku, tak si to kludne jedzte dalej. :)
a vzhladom na to ze umelo prekrvuje cievy a penis je nafukovaci a vobec tam nie su cievy, vobec nehrozi ze by zbytocnym prijimanim NO mohol clovek neskor trpiet erektilnou dysfunkciou, to som si vsetko len vymyslela. :) prepac.

petel99

kvety zla, NO-nitric oxide nieje nic toxicke, je to doplnok vyzivy pre kulturistov a fitnesakov, jedna sa o doplnok vyzivy, ktory napomaha rastu a tvarovaniu svalov.
lolec kreatin mas v tele a ked si ho este pridavas do stravy tak ti to pomoze hlavne energeticky, ak je to monohydrat tak ti zadrzuje vodu v tele, pokial necvicis spravne tak ti to narobi sarapatu a nesplni to ucel. Proteiny su bielkoviny a v pridavkoch ti doplnaju vyzivu do svalov po cviceni a namahe, ak to budes jest hocikedy a nie spravne tak iba priberies :D
a ten nitrix je hlavne pre profikov, nieje to anabolikum takze sa nemusis bat ohladom prostaty ani penisu ... ale davaj pozor co robis a ak nemas vek tak do toho nechod ...

Kvety zla

lolec predpokladam ze tie veci jes kvoli tomu, aby ti narastli svaly, v podobe nejakych tabletiek proteinovych napojov a podobne.
na velkost penisu taketo svinstva suvis nemaju, ale mozu suvisiest s problemamy s erekciou (aj ked no, vsade ti budu hovorit ze tieto su neskodne, ze skodia iba nejake anabolika atd...)
inac, proteiny SU bielkoviny, to je len iny nazov. kreatin vyzera divne. ale kedze sa do toho nevyznam, nejem to, neviem... ale ja by som od toho davala ruky prec. a oxid dusnaty je po A toxicky, a po B by sa mal uzivat len pri srdcovocievnych ochoreniach, podla mna.

ja si myslim ze ked uzivas nieco len tak, tak... to nie je dobre. inac dost to zavisi aj od toho, kolko mas rokov - ak este nemas 21 a strasne vela cvicis, nicis si tym zdravie (kedze posilovanie zastavuje rast, muz a aj jeho penis rastu do 21...)

lolec

Chcem sa spytat ci môžu nejak pôsobiť Protein, Kreatín alebo NO-nitric oxide vyrobky na veľkosť penisu?
A taktiež Posilňovanie?
Pre tych co sa do toho az tak nevyznaju tak najdete to na googly. Protein-obsahuje bielkoviny ktore su bohate na Aminokyseliny.
Kreatín- sa nachadza a vytvara v ludskom tele, Zavodnuje svalstvo.
NO- dusik prekrvuje zily a svaly cim sa do nich dostane vecise mnozstvo zivin.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.