Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chodite v noci cikat? (Nerobim si srandu)

Príspevok v téme: Chodite v noci cikat? (Nerobim si srandu)
lucia555

Nikdy som nad tym nejak extra nepremyslala,ale pred par dnami,ked som spala u kamaratky, tak rano sa ma opytala, ze preco sa tak casto budim. Myslela som,ze je to tak u vsetkych ludi. Zobudim sa aj 6krat, sedemkrat za noc, niekedy viac niekedy menej a idem cikat. Myslela som,ze je to tak u vsetkych ludi. A ona mi povedala,ze celu noc spala a ze na vecku nebola ani raz... az rano. Vy v noci tiez nechodite cikat? Ja nevydrzim necikat dlhsie ako take dve hodiny. A to podotykam,ze cca hodinku a pol pred spanim uz nepijem,ale aj tak to neriesi moj kvazi problem. Doteraz som to ani nebrala ako problem,ale ked sa nad tym tak zamyslam,tak je to dost otravujuce vstavat kazde dve hodiny a ist na zachod. Potom sa mi niekedy stane,ze sa vratim do postele a uz neviem zaspat. Ake mate vy skusenosti? Len seriozne prosim.

anjelik9

JA CHODIM TAK JEDEN MAX. DVAKRAT ALE TO CHODIM SPAT S POLLITROVYM HRNCEKOM VODY :D A CEZ LETO TO CHODIM S LITROVYM HRNCEKOM TAK TO DVA MAX. TRIKRAT :) ALE SESTKRAT SA AJ MNE ZDA VELA :/ JA SA TEDA BUDIM VIACEJ KRAT ZA NOC BO TREBA SA AJ POOTACAT :) ALE NECHODIM ZAKAZDYM NA WC

angelička

tak toto by ma vážne otravovalo, keby musim 6 x za noc vstať a ist na záchod. Daj sa urýchlene vyšetriť! Ja nechodim väčšinou vobec, iba vtedy ak večer vypijem vela vody pred spanim, tak sa zobudim a musim ist na záchod, ale aj to je len 1x za noc, a ešte aj to sa mi ťaží vstat z postele.
fakt nechcem ťa strašiť ale pravdepodobne to nie je normálne a chod doktorovi.

ja40

toto cikanie v noci je fakt neprijemne,ja chodievam nastastie iba raz a niekedy vobec,sem tam sa stane,ze az dvakrat
vraj sa toto nocne cikanie vola "nokturia"
a ma ho vela populacie,da sa to riesit,netreba to podcenovat...a este som take pocula ci citala,ze treba si vsimat v ktoru hodinu sa v noci zobudite na to curanie a podla toho sa da zistit,ktory organ v tele je mozno naruseny....

nicoool

určite to nie je normálne!!!!
Neviem teda čo to spôsobuje ale vždy ked som u lekárky ... na kontrole... sa ma pýta či chodím v noci na wc... a keď jej poviem že nie tak mi odpovie že tak je to dobre.....

Skús sa spýtať svojej lekárky na to .. možno je to nejaký sympton nejakej choroby

polepetkova

Ja chodím, ale len raz za noc.. a to dodržujem kvalitne pitný režim.. 6krát? To si fakt neviem predstavit.. nebude za tým zdravotný problém..?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.