Som kransa!

Príspevok v téme: Som kransa!
Delilaaah

dobre, niekomu sa bude zdat toto smiesne ale mna by celkom zaujimal taky vseobecny nazor. Uprimne si myslim ze som krasna, mam nadherne vlasy, oci, tvar celkovo. Mam uzasnu postavu a ja osobne na sebe nemozem najst jedinu chybicku...teda co by som sama na sebe nenavidela. Chalanov mam tiez, na kazdy prst desat. Dokonca som aj mudra (podla mna), vsetko mi rychlo zapaluje, v skole patrim k najlepsim studentom, dokonca ma skola aj velmi zaujima. Asi som jedna z mala ludi ktora miluje skolu. No tak som sa teda opisala a teraz ta otazka myslite ze toto zo mna robi namyslenu alebo povysenecku? Je to nieco co by vam na mne vadilo? Nehovorim ze teraz chodim po ulici a kazdemu hovorim aka som uzasna, len si to myslim. Taktiez sa snazim pomahat ludom a chodim pomahat do detskych domovov, alebo doucujem decka, ktorym ide slabsie skola...no tak teda co si o tom myslite? :P

Delilaaah

tpch, vacsinou im tam donesieme vyzbierane veci, potom chvilu pomahame okolo domu a tak a zvysok casu sa hrame s deckami, a nie na nicom neficim :)
jazyyy prepac fotku si tu takto verejne capat nebudem, keby som nechcela zostat anonymne spytala by som sa kamaratov :-D
a najna, cize mam to chapat tak ze normalne takychto ludi odsudzujete? alebo ze mam byt vlastne nestatna, alebo sa mam teraz zacat brat ako skaredu a mat vlastne zo seba komplexy aby som bola paradoxne stastna? :D

najna

tpch myslim ze mas pravdu
ale mozno jej fakt chyba len sebakritika ked chces zamenima maile a ja ta skritizujem aspon sa uvolním :)

najna

ja osobne ta lutujem je pekne byt krasna a stihla zaroven mudra no vsetci si to zelaju ale je lepsie si to vybojovat nez to len tak dostat mat 10 chalanov na jeden prst je trapne mozno nikdy nenajdes toho praveho pretoze ten si powie aha ta je skvela natú nemam tak ani nebude bojovat vela stastia do zivota