Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

jedlicka

nehulic a tie narody, kde sa huli vo velkom, tam to znasaju lepsie?
a mozem sa ta spytat na pocity, boli podobne ako po alkohole? len zo zvedavosti

nehulic

Prestať húliť neni až také tažké ja som tiež húlil dennodenne od rána do večera ale keď mi začalo prepínať v hlave prestal som a vydržal som 9 mesiacov a začal som zas. Potom po 1,5 roku každodenného húlenia som zas začal mať pocit že strácam hlavu tak som prestal a trvá to do dnes a ešte dlho bude. Ak nechceš skončiť ako treťotriedny primitívny asocial tak prestaň, lebo tráva ťa pripraví o hlavu ani nebudeš vedieť ako. Ćo sa týka mňa tak u mňa platilo klin sa klinom bije a veľmi mi pomohol alkohol. Potrebuješ to niečim nahradiť, tu sa ani nejedná tak o ten stav ako zvyk nemať čistú mysel a keďže tvrdé drogy asi brať nechceš začni piť (s mierou samozrejme) Takto to rieš dočasne kým neprestaneš myslieť na travú, a nevracaj sa k nej lebo tráva je jedna veľká fabrika ma ľudí bez snov, primitívom a asocialov, a myslím že to už je samé o sebe motivácia prestať...

tatana1378

Pokial to takto pocitujes tak urcite s tym nieco rob a chod na liecenie..Je fajn ze si to sam uvedomujes..Horsie by bolo keby ti to druhy hovorili a ty by si si to nechcel priznat

marky2222222

Začal som nefajcit....Dnes je druhý deň čo som nemal....Stále som nervózny ale verím že to prejde...Náhradu mám ..Venujem sa futbalu...Milujem futbal a svoju priateľku takže kvôli tomu prestávam som pevne rozhodnutý držte palce

marky2222222

Začal som nefajcit....Dnes je druhý deň čo som nemal....Stále som nervózny ale verím že to prejde...Náhradu mám ..Venujem sa futbalu...Milujem futbal a svoju priateľku takže kvôli tomu prestávam som pevne rozhodnutý držte palce

Caponee

Potrebuješ marihuanu dáčim nahradiť najlepšie športom po tráve je to ľahké dobrý pocit na nič vážne nemyslieť ale treba uvážiť, že už stárneš čaká ťa vážna práca a rodina kde si to nemôžeš dovoliť len sa treba uvedomiť trochu

Ipsilon

Však práve ide o to, aby si sa prekonal a prekonal tie stavy, kedy ťa ide roztrhnúť. Bez lekára to však ťažko zvládneš. Lekára najskôr nevyhľadáš, tak to potom tak aj máš.

marky2222222

Čaute...Rád by som prestal ale neviem ako fajčím marihuanu asi 9rokov každý den ale už to nie je ono ako na začiatku bola sranda sme sa smiali partia spolu teraz je už to octom že si to musím dať lebo ma ide roztrhnút...Chcem s tým definitívne prestat ale fakt neviem ako....Aj by ste mi vedeli poradiť nieco dajte vedieť budem len rád:-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zavisly na marihuane - Fórum - ZDRAVIE.sk