Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zavisly na marihuane

Príspevok v téme: Som zavisly na marihuane
007-JARO-007

Dobry deň, mam podozrenie že som závisly od MARIHUANY slengovo povedane od trávy. Sice sa hovorí že to neni navykova latka,ale už posledne 3 roky , každy jeden deň si davam velke davky tejto drogy cez "vodne bongo" za tieto 3 roky som stym skušal dosť vela krát prestať ,ale vždy som prestal iba na určity čas a potom som znova do toho padol. Zavislosť sa prejavuje na psychike , keď si nedam ďalšie vodne bongo , tak som podraždeny , nič ma nebaví a sem-tam v noci neviem zaspať. Poraďte da sa stou zavislou nečo ešte urobit ? ale už iba liečenie ? Dakujem

Anelka

Chcem sa informovat ci si sa z toho dostal a ci to ma na tebe nejake neblahjé následky, ci mas nejaku motivac iu do zivota a podobne.Dakujem mozes mi prosim ta napisat na email?david.bednar@atlas.sk

IVANGOR

No ja fajčím trávu každý den už asi 10 rokov a nepocitujem žeby mi to dáko uberalo na inteligencii skôr naopak
ps pred pol rokom som spravil inžiniera

Tibor1988

Ahojte Ludia chcel by som sa svami podelit a zaroven aj pomoct ludom ktory maju problemi so zavislostou..Momentalne mam 26 rokov a stoho viac nez polovicu svojho zivota som uzivatel Marihuany.Myslim si,ze je to droga a ludia ktory tu drogu uzivaju dlhsi cas a tvrdia,ze zavislost sa neda vitvorit si vlastne len nechcu pripustit ze aj ony su zavisli..Marihuana je droga na ktoru si dokaze clovek vitvorit zavislost psichycku a s nej sa prejavuje aj fizicka.Nemate to neni to v okoli nemusite si to dat bez pocitu zavislosti.Ale uz ked viete ze niekto niekde ma a vy nemate nato aby ste si to mohol dovolit tak to zacina,...Takto sa prejavuje zavislost.Tym ze myslite nato ako by ste si dal a ako by ste sa ktejto droge dostal si do podvedomia dostavate a vytvarate zavislost..Chcel by som sa opytat tych ktory maju problem a chceli by sa ho zbavit..Mate chut sa podelit a zaroven si pomoct????? Sedenia s ludmi ktory boli,su alebo mozu byt zavisli... blizsie informacie pod emailom. feierabend.maria@post.sk Necakajte velmi dlho moze to zachranit zivot vam alebo vasim blizkym.

Mia777

Ja som mala travu vela krat ale raz som si dala cez vodne bongo u takeho chapika asi trochu viac sama neviem asi tak na 6 krat som ťahala ..myslela som že sa budem smiať ako minule ( s kamoškou) ale všetko sa mi začalo točiť zahmlievať a nechcela som sa smiať ale plakať vyšla som von na vzduch a padla som na schodoch pamätam si len ako sa mi snival sen a zobudil ma ten chlap čo mi to dal (padla som nachvilu do bezvedomia s pocitom zomriet) ...nakoniec sa mi podarilo potom vyst von a ...isiel mi pre vodu...a kamosky si ma ihned zobrali obliekly do tepla dali mi piť vracala som 5 krat stale zaspavala
a nevladala ani rozpravat ....este aj na 2 den mi bolo nahovno a ..odvtedy travu a uz ani alkohol nechcem videt nemam nato chuť nič .... poučila som sa :)

Krotitel

Určite umrie bože :) Netreba to preháňať s trávou raz za čas si dať nezaškodí ale aj to max 2-3 vodné viac si dávať je škoda trávy a jedine sa odpáliš zbytočne ...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zavisly na marihuane - Fórum - ZDRAVIE.sk