Bojim sa pribratia s atikoncepcie...

jahodka123

Z jedla to nebolo. Jedla som stále rovnako a behom 3 mesiacov som mala 10 kg hore..

hviezda01 - každej sadnu tabletky inak, mne nesadli a ked to maš z toho papania.. nuž. asi by to chcelo nejaký pohyb ;)

hviezda01

ja uzivam NOWYNETTE uz rok,a nepribrala som z toho ani gram...jedine,z coho som pribrala,je moja chut do jedla..:-)..ale to je uz o inom..:-)dokonca sa mi pri tejto antikoncepcii podarilo aj shcudnut,takze sa mi vaha kolise podla toho,co jem,a nie podla toho,aku antikoncepciu uzivam

mataBB

jahodka ano, je to tak..z antikoncepcie sa na TUKU nepribera, mozno ti zacalo viac chutit jest, ale to uz je tvoj problem z si si to neustrazila

yasminelle obsahuje hormon drospirenon, ako aj ine preparaty, o ktorych som pisala, ktory nezadrzuje vodu v tele

jahodka123

mataBB - neviem, či to je uplne tak, lebo ja som pribrala z Nowynette 10 kilo behom par mesiacov a fakt nemám pocit, že by to bola voda :) Podarilo sa mi ich znodiť až po troch rokoch a aj to vďaka rozchodu...
Ale veľmi dobrú skúsenosť mám s HAK Yasminelle, z tých som schudla ešte nejaké to kilo-dve a tak isto som nepribrala ani z Jeanine.

mataBB

z antikoncepcie sa nepribera na tuku, len zadrzuje vodu v tele...su uz preparaty, ktore nezadrzuju vodu v tele..takze tak..