Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

partner ma iny nazor na hak ako ja :(

Príspevok v téme: partner ma iny nazor na hak ako ja :(
antikoncepci

uz pol roka neberiem hak. prestala som kvoli znizenemu libidu. odvtedy sa to tak na polovicu zmenilo a stale sa to meni k lepsiemu. no partner je strasne nervozny, ze sa nemozeme milovat cez plodne dni a nalieha na mna, aby som si opat predpisala hak. no ja nechcem. skodi mi to, no on ako keby si to neuvedomoval. prezivala niektora z vas nieco podobne?

antikoncepci

on proste nie je pripraveny byt otcom a toho sa boji najviac. ale ja som mu to razne vysvetlila, ze to nebudem brat. jedine v lete doberiem posledne 2 blistre, ked pojdeme na dovolenku, keby mi nahodou vtedy vysli plodne dni.

Inner

daj mu vytlaceny letacik s vedlajsimi ucinkami, plus ho pouc o tom, ako mlade zeny koncia s mozgovo-cievnou prihodou v nemocniciach napoly ochrnute, v horsom pripade na cintorine... ak si nevazi tvoj zivot, tak co potom???

anjelik9

A SAK POVEDZ JAK JA NECH JU BERE ON ZE JA NEBUDEM UVEDOM SI ZE SU TO LIEKY HORMONY MUSIS TO BRAT TRI TYZDNE V KUSE SKODI TO PECENI TVOJE HORMONY SPIA TO AKOBY NIEKTO ZA TEBA CHODIL A POTOM PO ROKOCH BY TI POVEDAL A TERAZ BUDES CHODIT PO SVOJICH TO JE PROSTE SOK VSETKO TO TRVA KYM SA TO DA DOPORIADKU A TO ESTE NEHOVORIM TYCH KOPEC NEZIADUCICH UCINKOV NA LETACIKU NO ZLE MI BOLO KED SOM TO CITALA KED TO CHLAPEC NECHAPE ZE TEBE IDE O TVOJE ZDRAVIE TAK JE POTOM S PREPACENIM RIADNY DEBIL KTOREMU IDE AKURAT TAK O TO SA POHODLNE UROBIT

angela85

iha, no v tomto som novacik, aspon co sa tyka tej chemickej antikoncepcie alebo pharmatex. lebo ja pouzivam HAK a chcem ju vysadit lebo s priatelom sme neni az tak casto a zda sa mi zbytocne brat cely mesiac tabletky kvoli dvom vikendom v mesiaci a ci este zopar dnom cez dovolenku. a kondom nechcem pouzivat kvoli tomu ze ma dost drazdi, vobec si nevychutnam sex a vzdy mam potom podrazdenu a citli posvu.
tak sa chcem spytat aka je jej spolahlivost a ake ma vyhody ci nevyhody?? a ake su to zac??

angela85

iha, no v tomto som novacik, aspon co sa tyka tej chemickej antikoncepcie alebo pharmatex. lebo ja pouzivam HAK a chcem ju vysadit lebo s priatelom sme neni az tak casto a zda sa mi zbytocne brat cely mesiac tabletky kvoli dvom vikendom v mesiaci a ci este zopar dnom cez dovolenku. a kondom nechcem pouzivat kvoli tomu ze ma dost drazdi, vobec si nevychutnam sex a vzdy mam potom podrazdenu a citli posvu.
tak sa chcem spytat aka je jej spolahlivost a ake ma vyhody ci nevyhody?? a ake su to zac??

antikoncepci

svadbu planujeme tak do 4 rokov. sme spolu 5 rokov, a ja mam este rok VS skoly. niekedy si dame pharmatex, kondomy nam nevyhovuju. no hneva ma, ked je taky sebecky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.